Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan személy aki 20...

Van itt olyan személy aki 20 év felett talált igaz barátot? Vagy ez bzis?

Figyelt kérdés

Azt megtanultam az idők során, hogy minél idősebb az ember egyre jobban jól érzi magát a jelentéktelen kapcsolatokban, de azért egy személy az ellentétes nemtől kell neki, jobb esetben


20 éves kor felett létezik olyan, hogy valaki találkozik vkivel, akár ellenkező nem akár nem, és annyira jól megértik egymást, összetartóak, hogy ez így marad

most beszéljünk arról amikor nem lesz belőle "láv"


Vagy abszolút irreálisak az igényeim, ha szocializálódni akarok, akkor be kell érnem a jelentéktelen, kissé közömbös kapcsolattal



2016. jún. 21. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a te döntésed. Én 20 év felett vagyok picivel, de simán nyitott vagyok barátkozásra.
2016. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, velem előfordult.

22/F

2016. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogy "bzis", ki mondta ezt a hülyeséget? (Rossz, aki rosszra gondol.) :)

Sőt. Szerintem akkorra már "megérik" az ember, és egyre inkább tisztában van vele, mit mennyire értékeljen egy barátságban. Ez persze lehet gyerekkori barátság megerősítése (újraértelmezése, ilyen értelemben akár a régi is lehet új), de ugyanúgy új személlyel való barátság is.

Inkább azt tudom elképzelni, hogy a gyakorlatban ritkán találni olyan barátot, akivel a kapcsolatot tényleg kölcsönösen erős értékűnek gondolják/érzik, és felnőtt fejjel, jobban a kulisszák mögé látva kevésbé tarják érdemesnek az ápolásra. De azért még akad gyémánt az embersivatagban, persze mindenkinek más oldalról csillog - szubjektív.

2016. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!