Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak en vagyok ilyen ha...

Csak en vagyok ilyen ha stresszelek?

Figyelt kérdés
Ha elkezdek stresszelni akkor valahogy kifarsztom magam es elfaradok , kivulrol pedug ugy tunok mintha halal laza lennek.

2016. jún. 24. 02:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp tűri a stresszt. A te reakciód még egész előnyös mivel mások nem látják rajtad. Én például nagyon rosszul viselem a stresszt,és lelkileg-szellemileg teljesen leépít. Meg attól is függ,hogy állandó nyomás,vagy egy esemény az,ami miatt stressz hatása alatt vagyok. Kérdésedre a válasz,nem csak te vagy ilyen,sőt van aki sokkal rosszabbul kezeli.
2016. jún. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy jól viseled, így a környezetedet kevésbé zavarod, és mivel nem mutatod a stressz szokásos jeleit erősebb akaratúnak hisznek. :D


Én, ha szerencsém van, általában úgy viselkedek mint a videóban a kis vörös karakter, Ruby: https://www.youtube.com/watch?v=bPAPehglKGQ

:D


Ha nincs szerencsém pánikrohamot kapok. xD

2016. jún. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ha ideges vagyok, vagy stresszes, akkor azt mondják kívülről nem látszik, de belül olyan gyomoridegem lesz, hogy minden percben úgy érzem, hogy elhányom magam. :D


Ez se valami felemelő érzés.

2016. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ha nagyon stresszelek, akkor elkezdek pánikolni.
2016. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggodj sok ember ilyen. En is peldaul. Ha nagyon idegeskede valamin, en ragyujtok, amugy nem dohanyzom, de ilyen esetekben megnyugtat. szerintem meg mindig jobb, mintha valaki nyugtatokkal tomne magat.
2016. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!