Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szülessek újjá?

Hogyan szülessek újjá?

Figyelt kérdés
Egy hatalmas problémával szenvedek már kb 5.-es korom óta. Minél jobban kezdtem felnőni,annál kevesebb önbizalmam lett. A suliban sok embert piszkáltak,köztük engem is. Én "melegnek" voltam keresztelve,ráadásul még kövér is voltam és pattanásos és szemüveges is,szóval igen nem nagyon segített ez az önbizalmamon. Ekkor kb 12-13 éves kisfiú lehettem. Mindig jobban jöttem ki a lányokkal mint a fiúkkal,a lányok néha próbáltak segíteni de sokszor nem ment mivel nem volt rám jó hatással az örökös "fiúkról cseverészés" stb. Aztán ez később rosszabb és rosszabb lett.Mindig féltem visszaszólni,otthon semmiről nem tudtak,lelkileg terrorizáltak a suliban,és volt rá példa hogy megütöttek. Aztán később csak rosszabb lett...általános suli után már nem piszkáltak,de lelkileg megtört voltam továbbra is. Gimiben ugyan csak melegnek gondoltak csak nem mondták a szemembe a legtöbben. Sok sérülést kaptam továbbra is. 5 évfolyamra mentem és jövőre leszek 10.es. Az önbizalom hiány miatt,nem tetszem magamnak,és negatívan gondolkodom sokszor és ha rámszólnak érte azt is mondom hogy ez nem így van pedig tudom hogy így van. Úgy látom hogy én csúnya vagyok,és dagadt továbbra is pedig rengeteget fogytam és nem érzem azt hogy boldog vagyok úgy igazán csak tettetem és ez így nem oké. Már nyár van és itthon döglöm,filmet nézek,eszem és alszom. Minden gimis barátom jól érzi magát és éli a fiatal éveit,kivéve én. 18 vagyok és hála minden rossznak ami 5.ben kezdődött továbbra is nyomott hagy és visszahúz. Tudom hogy ez már nem állapot és kezdenem kell valamit magammal,csak már annyiszor próbáltam hogy kezd ez elhagyni az esély,a fény az alagút végén. Mindig rosszul csináltam valamit pl: olyan próbáltam lenni aki NEM VAGYOK de mindig ebbe botlottam bele,színjáték,színjátékot követve. Már több éve szenvedek ezzel,és már teljesen kész vagyok tőle. Itt az idő hogy lezárjam a múltatk,ne érdekeljenek a rossz akaróim,és hogy elkezdjek élni amiként "ÚJ ÉLETET" akarok kezdeni. Tudom hogy képes vagyok rá,bízom magamban már valamennyire ha nem is teljesen továbbra sem,de tudom hogy ez az egyetlen módja a boldogságomnak. Új életforma,életmód,hozzálállás,pozitivítás stb. Kérlek aki ismeri ezt a helyzetet vagy szimplán tudna segíteni kérem tegye meg mert nagyon sokat jelentene nekem. Film mániás vagyok,és a filmekben is van HAPPY END mert a végén a leggyengébből lesz a legerősebb,én is ezt akarom..akarom hogy meglássanak és megkérdezzék maguktól: MI A FRANC TÖRTÉNT EZZEL A SRÁCCAL? na ezt az érzés akarom elérni,ezért mindent oda adnék,kihozni az állatot magamból. Kérlek az önbizalomra,meg mindenre ha van ötletetetek,tanácsotok,ne fogjátok vissza magatokat,mert a gimi további 3 évét és életem további részét nem úgy fogom leélni mint a korábbit,nem leszek az a gyenge,félős,kisfiú,hanem az az erős,magabiztos,srác aki után megfordulnak és rájönnek hogy vannak még csodák,lehetőségek,és a remény hal meg utoljára.

2016. jún. 24. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán tudok segíteni, de csak ha tényleg akarod, és kitartó vagy.
2016. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudatos életet kell kezdj s átnevelni tudatalattidban nem tetsző dolgokat.

Ha írsz, segítek.

2016. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Visszabújsz anyádba, aztán jelzed két rúgással a hasfalán hogy ki akarsz bújni.
2016. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolkozz pozitívan. Ez az egész rajtad áll. Keress valami hobbit és ne legyél otthon sokat. Menj új közegbe, ott tiszta lappal indulsz és talán kedvezőbb képet tudsz mások elé vetíteni magadról.
2016. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Huge Wall of Text.


Azért nem szűnök meg hülyének lenni, tehát elolvastam.


1. A valóság VAN, köszöni szépen. Teljesen mindegy, ki mit mond helyette.


2. A saját szemed azért van, hogy azon át nézd a tényeket. Mások szemén át hiába akarod nézni. A megfelelési kényszer bűn, elpazarlod a lehetőségeidet.


3. Kérd az Istent, hogy helyezzen egyenesbe, hogy lehess a terve része, semmibe se kerül! Nekem bevált igen durván. Nem kell hinni se, elég a kétségbeeséseddel oda fordulni, ahol tényleg lehet rá gyógymód. Legfeljebb semmi se változik, nincs vesztenivalód. Saját tapasztalataim alapján ígérhetem, hogy a valódi, teljes életre elegendő bátorítás egyedül innen származhat.


+1 Szerintem Eckhart Tolle lejegyzett szavai képesek kizökkenteni a meddő drámák erdejéből bárkit, aki figyel rájuk.

2016. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
WoW-ozz shaman kasztal
2016. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!