Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csináltok egész nap...

Ti mit csináltok egész nap egy strandon?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, mert ahogy kinézek itt egy strand, és a legtöbb ember semmit nem csinál. És ezért ők fizetnek... de miért? Akkor minek mennek oda? Nem beszólni akarok, csak tényleg érdekel, mert fura látvány a kb 40 ember a medence körül, miközbe 3 úszik csak, kihaltnak tűnik a strand, pedig ott a sok ember, csak nem a vízben...

2016. jún. 25. 12:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktam egész nap a strandon lenni. Ha ott vagyok pár órát, főleg a vízben vagyok.
2016. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fürdök :D Mi ritkán megyünk medencés strandra, én a tópartokért rajongok, tegnap is voltunk. Az idő jó részében a vízben voltunk vagy labdáztunk, esetleg csak a part mentén a sekély vízben "pacsáltunk" (nem királyi többest használok, a húgaimmal és a barátainkkal ruccantunk ki). Amikor olyanunk volt, kimentünk a partra az árnyékba, söröztünk vagy kajáltunk, ejtőztünk.
2016. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Gábor19... ***** válasza:
Fél napra szoktam eljárkálni a Balatonra. Leginkább úszok; van olyan hogy átúszom a másik strandra:) akkor a tájban gyönyörködöm. Néha napozom, bérelek kajakot vagy vizibiciglit:) nap végén meg össze gyűjtöm az otthagyott, kilyukatd matracokat, egyéb felfújható játékokat amiket aztán megragasztok, aztán neki adom valamelyik ismerösömnek:)
2016. jún. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!