Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi köze van ehhez? Vagy...

Mi köze van ehhez? Vagy tényleg igaza van?

Figyelt kérdés

Fenékig érő dús, vastag szálú, töredezésmentes hajam van ( Hál' Istennek).


Van a falunkban egy ötödikes kislány, akinek az Édesanyja levágatott 25 cm-t a hajából, hogy eladományozzák (ha jól tudom, parókát készítenek belőle).


A minap megállított az utcán, megkérdezte, nem akarom-e eladományozni a hajamat. Normális hangnemben válaszoltam hogy nem, erre letámadott, hogy én milyen szívtelen ember vagyok, hogy sajnálom a hajamat levágatni, nekem visszanőne de szegény rákos embereknek nem fog stb.


Már nem azért, de nem én döntöm el, hogy mit kezdek a saját hajammal?


2016. jún. 28. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ja az a te döntésed. A gyerek kemény aktivista lesz ha felnő, amúgy igaza is van, de attól nem kell szarul érezned magad, mert nem adományozod el a hajad a rákos embereknek.

Viszont ha egyszer úgy döntesz, hogy szeretnéd majd rövidebbre vágatni, gondolj az adományozásra.

2016. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az ég világon semmi köze nincs hozzá. Ha te pénzért adod el ( olyat is lehet ), pénzért adod el, ha eladományozod, eladományozod, vagy ha te két méterre növeszted, akkor két méterre növeszted. Neki akkor se lesz beleszólása.
2016. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Unszimpatikus kiscsaj aki akkor erzi magat jonak amikor masoknak az orra ala dordoli hogy ok mennyire nem azok. Ezzel fenyesitgeti a feje folott erzett kis gloriacskajat. Raadasul nem is a sajat tettere fol, hiszen az anyukaja ajandekozta el a hajat...

Apropo, a kislany mikor fogja? Akkor ha o eddig nem tett ilyet, akkor o is szivtelen ember, nem? Tiszta sor... :D

Igazad van, te hajad, te dontesed. De elottem szolonak is igaza van, ha egyszer levagatod, esetleg gondolhatsz majd masra is ;)

( Btw: gyonyoru hajad lehet :) )

2016. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Kretén barom. xD

Ne beszélj vele többé.

2016. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!