Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan válhatnék pszichopatává?

Hogyan válhatnék pszichopatává?

Figyelt kérdés

Annyira boldog lennék, ha végre véget tudnék vetni ennek a sok kétségnek és gyötrődésnek, amiben részem van minden áldott nap! :(

Irigylem a pszichókat. Tökéletes önbizalom, minden helyzetre a lehető leghiggadtabb, legtökéletesebb válasz és normális élet, ahol szeretik őket az emberek!

Nekem miért nem lehet ilyen életem? Engem miért kell mindig megalázni? Tudom, hogy önbizalomhiányos vagyok, de ennek hogyan vethetnék véget? :(

Már az öngyilkosságon jár az agyam. Nem bírom tovább, egyszerűen megőrülök! Csak dolgozni tudok elmenni, de amikor szabadnapos vagyok, szinte ki sem merek mozdulni itthonról, mert félek az emberektől! :(:(


2016. jún. 29. 15:15
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nap mint nap elítélnek :D De szarok a véleményükre. :D Saját anyám elítéli amit csinálok :D szerinted? De a repülő is széllel szemben száll fel. ;)
2016. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok ezzel, hogy amíg valaki másoknak nem árt a tetteivel, addig nincs azzal nagy gond, hogy nem nagyon szívleli meg mások véleményét, de ha a viselkedése destruktivitásba csap át, akkor gázos a dolog.
2016. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
53%
Mennyi idiótát egy helyen..
2018. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!