Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » FELKAVARÓ KÉRDÉS! +18. Miért...

FELKAVARÓ KÉRDÉS! +18. Miért van ennyi "elmebeteg"?

Figyelt kérdés

Elnézést, hogy ilyen kérdést írok ki, de már nem hagy nyugodni az egész.

Hogy az utóbbi időben milyen sok a gyerekek ellen elkövetett gyilkosság/erőszak, valaki tud erre valami felfogható magyarázatot legalább, komolyan? "Oké", hogy vannak jobb-rosszabb emberek, de aki gyerekek ellen követ el ilyen brutális dolgokat, az már a szélsőségesen aberrált/elmebeteg kategória lenne, amiből (elvileg) "kevés" van. Hát kik ezek?? MIK ezek?? Miért van ez?? Szándékosan nem szeretnék itt konkrét példákat említeni, szerintem akaratlanul is mindenki hallotta, mik történtek az elmúlt időkben...Normális válaszokat várnék, köszönöm.


2016. júl. 1. 11:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem tudok a kérdésedre választ adni, de engem is megdöbbent.
2016. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%

Hát nézd meg a gyíkon kiírt kérdések többségét.

Nyilvánvaló, hogy a kérdéseket feltevők jó része szintén elmebeteg.

Itt tart az ország.

Sajnos.

2016. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Melyikre gondolsz? A 2 éves kislányra, vagy a törökországi merényletre?


Elvileg a bosszúvágy fűtötte a tettest, semmi szexualitás nem volt benne, de én akkor is elítélem, soha nem lehet gyereke, nem élhet normális életet, mikor az ember agya elborul, sajnos bármire képes, kést ragadni, megerőszakolni, mert olyankor ő nincs ott, a harag uralkodik rajta, és a rohanó világunkban kevesen gondolkoznak, nem tudják korlátozni az érzelmeiket, gondolataikat.


Ha a terrortámadásra gondolsz, akkor igazából nem tudom mi játszódik le az ilyenek fejében, de belegondolsz, történelmünk minden háborúja a vallásról szólt kb (keresztes hadjárat például) mivel a legkönnyebb megvezetni a hiszékeny, naiv, ostoba embereket? A hitükkel, és van egy okos, aki elmondja, hogy mit tartalmaz a korán, mit kell tenniük, mikor a 90%a nem igaz.


Amúgy a korán tényleg arra tanít, hogy más vallású embert pusztíts el, a bibliában is vannak gyilkosságra utaló jelek, csak a keresztények nem radikalizálódtak vallásilag.

2016. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Azért, mert nem büntetik elég keményen. Pár ilyen hulladékot tarkón durrantanának, akkor egyrészt kizárt lenne a bűnismétlés, másrészt valamennyire elrettentő hatása is lenne a jövőbeli elkövetőkkel szemben.
2016. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
#3. Vagyok, bocsi átugrottam valamiért azt, hogy a gyerekkel kapcsolatban kérdezel...
2016. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%

1. A pszichés betegségeket a legnehezebb jól kezelni, mert teljesen másképp működik egy pszichés beteg, mint az, akinek szervi baja van. Az utóbbi mindenképp látszik, egyértelmű tünetei vannak, a pszichés bajok legtöbbször ilyen egyértelműek, és ha már azok, akkor már az esetek jelentős részében NAGY a baj, megelőzésre már nincs esély, és az állapot javítására, gyógyulásra is minimális.

2. Évekkel ezelőtt megindult egy olyan folyamat, hogy mindenkit integráljunk, a betegeket az egészségesek világába, a gyengébb képességű gyerekeket a jobb képességűek közé... stb.


A teljesség igénye nélkül.

2016. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert ebben az országban kizárólag a bűnözőknek vannak jogai.
2016. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
*jav: a pszichés bajok legtöbbször nem ilyen egyértelműek
2016. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%

Mert nem büntetik eléggé és az emberek sem fognak össze. Ha már ilyen plusz 18 karikás a kérdés, akkor megemlíteném SZ.B-t, aki miatt még a mai napig is sírok ha eszembe jut, pedig nem ismertem személyesen.

És most nézd meg, a gyilkosai szépen el annak tartva a börtönben, és még el is vannak különítve, nehogy bántsák őket a rabtársai. Pedig azt érdemelnék, hogy egyszer csak bedobják őket a farkasok közé. Ha az én 7 éves unokaöcsémet valaki bántaná egy ujjal is, agyonverném és nem érdekelnének a következmények. Leülném a büntetésemet, és engem biztos nem bántanának a tettemért a börtönben. Ha meg megölnék, válogatott kínzásokkal végeznék az elkövetővel, de jó lassan. Akkor meg végképp nem érdekelne, hogy mit kanék azért.

2016. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
88%
Szerintem egyaltalan nincs tobb mint regebben, csak osszezsugorodott a vilag es konnyebben/gyorsabban jutnak el hozzad az ilyen hirek. Meg a technologiai fejlodes miatt tobb eszkozuk all rendelkezesre, amivel tobbet tudnak "kreativkodni".
2016. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!