Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » FELKAVARÓ KÉRDÉS! +18. Miért...

FELKAVARÓ KÉRDÉS! +18. Miért van ennyi "elmebeteg"?

Figyelt kérdés

Elnézést, hogy ilyen kérdést írok ki, de már nem hagy nyugodni az egész.

Hogy az utóbbi időben milyen sok a gyerekek ellen elkövetett gyilkosság/erőszak, valaki tud erre valami felfogható magyarázatot legalább, komolyan? "Oké", hogy vannak jobb-rosszabb emberek, de aki gyerekek ellen követ el ilyen brutális dolgokat, az már a szélsőségesen aberrált/elmebeteg kategória lenne, amiből (elvileg) "kevés" van. Hát kik ezek?? MIK ezek?? Miért van ez?? Szándékosan nem szeretnék itt konkrét példákat említeni, szerintem akaratlanul is mindenki hallotta, mik történtek az elmúlt időkben...Normális válaszokat várnék, köszönöm.


2016. júl. 1. 11:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Kicsit tudok csak angolul, de az pont elég volt...ezt a videót én sem szeretném megnézni...
2016. júl. 1. 16:27
 22/23 anonim ***** válasza:

Daisy destruction a legdurvább videó az interneten elvileg. (ha nem értettél belőle sokat akkor lefordíthatom neked)

És nem az ország tart itt, hanem az emberiség.

Nagyon sok dolog történik amiről te még nem is olvastál, de még sokkolóbb. (ha érdekel mesélhetek párat privátban.)

2016. júl. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, inkább ne. Nem is írtam sehol, hogy az ország.
2016. júl. 2. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!