Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok rossz, vagy a...

Én vagyok rossz, vagy a társadalom?

Figyelt kérdés

Kívülállónak érzem magam, nem cigizek (nem is akarok, nem is probaltam) nem iszok, nem járok bulizni. Körülöttem annyi mindenki ezt csinálja, és olyan boldogok.. És közkedveltek, több barátjuk van mint nekem.. Ilyennek kellene lennem, hogy többen kedveljenek?

Jószívűnek tartom magam, próbálok mindig a jóra tötekedni, de néha ilyen tök más személyiségem lesz (nem vagyok skizofren!), amikor ilyen menőbb bandával vagyok.. Meg akarok nekik felelni.. Káromkodok, meg stb, hogy kedveljenek.. Tudom,ez nem jó, de egyszerűen nem találom a helyem. Amiatt mert nem vagyok olyan 'menő' mint a kortársaim meg nem is úgy viselkedek.. Mikor mondom, h nem cigizek stb, lenéznek.

De nem is vagyok így boldog.. Semmi jó nem történik velem. Megkérdezték múltkor, hogy hogy vagyok, és sírni kezdtem, pedig nem vagyok ilyen, de érzem, hogy kb.tönkremegyek..

Mit mondjak a kortársaimnak, amikor így lenéznek? Próbálkoztam már több mondattal h "25 evesen, meg majd nem lehet gyereketek.." - napi 1 doboz cigi, 15 evesen

De nem tudok, elrettento mondatokat mondani, amitol felneznenek ram

Vagy jobban kedvelnenek

El vagyok veszve



2016. júl. 5. 01:32
 1/7 A kérdező kommentje:
16/L
2016. júl. 5. 01:34
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

ha magányos vagy, akkor vagy keresel olyan helyet ahova be tudsz illeszkedni, vagy változtatnod kell az életviteleden...de mindig olyan irányba változz, mozdulj, hogy boldog legyél! a boldogságra törekedj, ne a társadalmi elvárásoknak, vagy a haveroknak akarj megfelelni...a te életed, a te boldogságod!


23F

2016. júl. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia! Ha gondolod akkor irhatnál FB-n :) nekem is voltak hasonlo problemaim!
2016. júl. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is, mint veled, de ne aggódj, ismerkedj másokkal, egyszer csak lesz olyan társaságod, akikkel jól érzed magad. Ahol már színészkedned kell, az régen rossz, maradj csak olyan, amilyen vagy, és amilyennek jól érzed magad.

21/F

2016. júl. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Nem veled van a baj,de ezt a kortársaid csak évek múlva fogják belátni, már amelyik.

16 évesen azt hiszik nagyon lazák a cigitől, piától.

Majd megkomolyodnak.

Ne változtass, inkább barátkozz olyanokkal, ahol nem kell megjátszanod magad.

2016. júl. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehetnek úgy is barátaid ha nem állsz be a sorba. De ha odamész hozzájuk anyáskodni, kioktatni őket akkor nem fognak felnézni rád csak egy kis csicskának fognak tartani.

Te is lenézed őket és a szokásaikat, azért nem értitek meg egymást, ha feleannyira lennél ítélkező lennének normális kapcsolataid.


Anno én is a felmagasztalt jókislány voltam, nem mentem sehová, nem ittam, nem cigiztem.

Ma sem cigizek, de tudom, hogy szórakozni nem csak akkor lehet ha seggrészeg vagy és egy sörrel is jólérzem magam.


Vannak olyan barátaim akik teljesen absztinensek, vannak akik pár kortyot isznak és van olyan is aki a bulit egy sor felesel indítja és borral kíséri le őket.

Mindenki nagyon jól érzi magát a másik társaságában.

2016. júl. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tipikus tini probléma. Rossz helyen keresed a barátaidat, egyelőre sötétben tapogatózol, de majd szépen egyenesbe jössz. Ilyen a serdülőkor. 36/F
2016. júl. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!