Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így sok lány?

Miért viselkedik így sok lány?

Figyelt kérdés

Egy-két lánytól kaptam privát üzenetet, volt olyan, aki köszönés nélkül képes volt lelépni...de olyan is volt, aki tőmondatokban válaszolt, engem ez egyenesen taszít. Hol vannak azok a lányok, akik választékosan beszélnek és nem veszik félvállról, amit ír a beszélgetőpartner?


20/F



2016. júl. 7. 00:56
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus örökszűz vagy. Ír a csaj két mondatot, te meg beleszerelmesedsz, aztán sírsz ha lelép. Nem kell minden lányban a nagy Ő-t látni. Ha lelép a csaj, akkor keress másikat. Ha tőmondatokban beszél, keress másikat. Ha annyi esze van, mint egy kavicsnak, keress másikat. Ha úgy néz ki, mint Quazimodó, miután átment rajta egy tehervonat, akkor keress másikat. Nem kell túl sokat belelátni az ilyenekbe. Beszélgess vele, ha egy pár nap után is szimpi, akkor hívd el randira. Ha nemet mond, akkor keress másikat. Ha igent mond, de a randi borzalmas, akkor keress másikat. Ha igent mond, jó a randi, akkor hívd el újra. Ha nemet mond, akkor keress másikat. Ha igent mond, és megint jó a randi, akkor hívd el újra. Ezt folytasd addig, amíg el nem éred a kívánt eredményt
2016. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Nagyon jó dolog, hogy te ilyen magabiztos ember vagy, de nem mindenki ilyen ám, én sem. Élőben nem merek megszólítani egy lányt sem. Az tény, hogy nagyon romantikus típus vagyok, könnyen esek szerelembe...de ahhoz a lány hangját/mimikáját is hallanom/látnom kell, hogy belezúgjak.
2016. júl. 7. 13:09
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért kéne azt csinálnod amit írtam, mert úgy lesz önbizalmad. Ha minden lánynál depizel ha lelép akkor még kevesebb önbizalmad lesz
2016. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért meert beképzelt ribizlik akik el hiszik magukról, közbe sehol semmi, a normálisak is próbálnak ilyenek lenni hogy észre vegyék, jól ki ismertem a lányokat annak "hála" hogy lány suliba járok :D
2016. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha kevés az önbizalmad, azon itt senki nem fog tudni segíteni, azt neked kell tudni orvosolni. Alapjáratban egyébként egy privát üzenet igényelhet egy darab választ is, nem jelenti azt, hogy valaki feltétlenül beszélgetni/ismerkedni akar. Én például hárítok mindenkit, aki neten akar ismerkedni velem, mert nem ez az én pályám, nem akarok teljesen random emberekkel életre szóló barátságot kötni, amikor ott vannak a barátaim a való életben, akikkel azért lettünk barátok, mert sok ember közül hasonlóak voltunk, kölcsönösen ment a szimpátia, és nem volt a kötöttség, hogy vissza KELL írni, hanem elvoltunk egymással, és jóban lettünk.

Attól, mert szerinted elvárás, hogy elköszönj valakitől, tőlem pl még soha nem köszönt el senki, és én se köszöntem el senkitől, szerintem nem alap, sőt, inkább furán veszi ki magát. Ha meg úgy érzem, hogy valaki nyomul rám, pláne nem adom meg az alkalmat, hogy letámadjon egy "jaj, de mi a baj, most akkor dobsz egy életre, mint mindenki más, rohadna el az ilyen a föld felszínéről, annyira szomorú életem van amúgy is" üzenettel, amire már volt példa amúgy. És igenis a kimondott szónak súlya van, az embert nyomasztja egész éjszaka az ilyesmi, ahogyan az is iszonyat kellemetlen, ha arctalanul elkezdenek nyomulni rá. Szerintem nem érzed, hogy te - hiába nem vagy ijesztő valójában, és vagy egy totál kellemes, intelligens ember - mennyire a frászt hozhatod emberekre, akik mondjuk nem látnak téged, fogalmuk sincs, hogy ki vagy, és félnek tőle, hogy egy teljesen random ember üzenget nekik folyamatosan, akivel nem is akarnak beszélgetni. Mert alapbeállításon szerintem a többség nem akar hosszas levelezésekbe bonyolódni egy teljesen random emberrel, kapcsolatba pláne nem.

Szerintem menj ki az utcára, és próbálj meg ott ismerkedni. Nem azért, mintha az internet tényleg rossz dolog lenne, de én szeretem látni az embereket, akikkel ismerkedek.

Ja, és tréningeld az önbizalmadat.

2016. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Paradoxnak tűnhet, de valójában én is az élőben történő ismerkedésnek vagyok a híve, de mivel a nullához konvergál az önbizalmam, így nem merek odamenni egy lányhoz sem. Egyébként sohasem zaklattam őket azzal, hogy akkor most miért is nem köszöntek el, ezen csak magamban őrlődök.
2016. júl. 7. 14:22
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy nullsorozat. Az önbizalom fejleszthető, tűzzél ki magadnak valami célt, lehet az kisebb-nagyobb, ha nagyobb és több időbe telik megvalósítani, akkor tűzzél ki minden napra valamit és azt a valamit tedd meg minden nap a céljaid elérése érdekében. Ha 1-1 magadnak tett ígéretet sikerült betartanod, akkor szépen lassan megerősödik a magadba vetett hited --> Nőni fog az önbizalmad, mert tudod, hogy képes vagy elérni azt, amit el szeretnél érni.
2016. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Amúgy meg igaz, hogy dobni kéne az önbizalmamon, sokan úgy tartják, hogy az apró sikerekből kell építkezni...de könyörgöm, ha a pozitív tapasztalatok, történések elkerülnek, akkor miből táplálkozzak?
2016. júl. 7. 14:28
 29/36 A kérdező kommentje:
Egyébként meg köszönöm az építő jellegű kommenteket!
2016. júl. 7. 14:31
 30/36 anonim ***** válasza:
0%

Na ,igen 2-es... :DD


Most is nem rég egy csajszikával a maszturbálásról beszélgettünk ,azaz beszélgettünk volna.


Leírtam ,hogy kezdésnek ,hogy izgatnám fel és mit csinálnék vele ,utána azt írta ,hogy folytassam. Majd folytattam is utána írtam neki ,hogy most ő is írjon valamit ,hogy mit csinálna velem...gondolod ,hogy basta a rezet. :DDD

2016. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!