Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyanba ütik az orruk amihez...

Olyanba ütik az orruk amihez semmi közük és még ők sértődnek meg?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy a környezetemben elég sokszor b*szogatnak azzal, hogy miért nincs barátnőm, mikor lesz már barátnőm, csajozok-e stb. Elismerem valóban nagyon nem ízléses módon, de visszakérdeztem, hogy mi a f**** közöd hozzá és erre még ő sértődött meg. Ez másokkal is így van? (Tudom, hogy igen csak megnyugtató tudni, hogy nem csak én vagyok csupa hülyével körülvéve :D)

2016. júl. 8. 19:27
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Már hogyne lett volna? :) De volt. Sok is volt az ami volt :) De ha te ennyire ezen lovagolsz próbáljuk ki. Nap mint nap a nyakad rajárok és kérdezgetem, hogy miért van barátnőd/élettársad/feleséged. Miért van ez így? Egyedül kéne lenned, mert jó lenne az úgy neked. Jó persze én azt rád nem tudom mondani, hogy b*zi vagy, de a 4-5. hónapban kíváncsi vagyok te mit reagálnál rám és hogy illedelmeskednél-e?
2016. júl. 8. 19:52
 12/21 A kérdező kommentje:
Mármint sok alatt nem azt értem hogy barátnőm sok volt, hanem az az egész sok volt.
2016. júl. 8. 19:53
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"

Ha nem akarnál barátnőt, akkor nem zaklatna fel így ez a dolog."


Ez lehet, de ettől még bunkó, aki kérdezősködik. Szerintem a kérdezőnek igaza van. Mert ha az a kérdés, hogy "van barátnőd?", az rendben van.


De a miért nincs már nem lehet jó. Milyen választ vár erre, aki felteszi? Ha nincs oka, akkor nem lehet mit mondani. Ha meg van, akkor csak szomorú lehet (elhagytak, megcsaltak, meleg vagyok - bocs, hogy rossznak neveztem, de negatív megítélésű -, nem szeretnek viszont, csúnya vagy, meghalt a volt párod.) Olyan kérdést feltenni, amire nincs válasz, gonoszság.


Egyszervolt egy nyelvészeti tanulmány egyes távoli szigetek lakóinak nyelvhasználatáról. Ott pl. úgy szocializálódnak a gyerekek, hogy a felnőttek csipkelődnek velük. És ha direkt olyasmit kérdeznek, amire nincs válasz, az nagy gonoszság, a másik kizárása a beszédből. (Pl. megkérdezed egy sportként futótól, hogy hova szaladsz? Ez amúgy a magyar cigányoknál is így van.) Tudom, hogy a mi kultúránk más, de szerintem van logikus alapja.

2016. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Alapból nem is akarok csak idegesít, hogy folyamatosan cseszegetnek vele. Hajót se akarok mégis az is idegesítene ha cseszegetnének vele, hogy kell nekem egy hajó.
2016. júl. 8. 20:10
 15/21 anonim ***** válasza:
93%

Szokásos nagyis kérdések, van-e barátnőd, mikor lesz gyereked, hogy megy a suli, hogy megy a meló, kicsit kövérebb vagy mint kéne, miért nem vágatod le a hajad.

A tipikus távoli rokoni kérdések amire az ember az agyf..szt kapja. Ez mindenkinél kb ilyen. De nem g..cizni kell, hanem mondani amit hallani akarnak, azt úgyse azt fogod csinálni, csak kussoljanak el végre. Ennyi.

Aztán ha lesz saját életed, elhúzol a p..csába, nem kell többet elviselned őket, felmutathatod otthon ülve a lábadat az asztalra b..szva a középső ujjad, miközben sört vedelsz és egy g..cinagyot böfögsz.

2016. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem veszik észre magukat, hogy mennyire tapintatlanok.
2016. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg,és akkor mikor lesz?Na?Na?De áruld már el mikor lesz?HHH?
2016. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nehéz de viseld el őket. Akkor legalább a hisztit megúszod,
2016. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így, nyugi. Vissza kell vágni, amilyen keményen csak tudsz szóban. Mi a franc köze van bárkinek hozzá????
2016. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
De mikor lesz má???????
2016. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!