Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben változzak?

Miben változzak?

Figyelt kérdés
Szeptemberre szeretnék kicsit megváltozni mind külsőleg mind belsőleg. Tudnátok nekem olyan tulajdonságokat/dolgokat mondani amikkel ezt megvalósíthatom? Előre is köszönöm a válaszokat:)

2016. júl. 9. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Tanulj meg beidomitani egy csillámf4szsárkányt.
2016. júl. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem ártana tudni,most milyen vagy.

Miben kell változtatnod.

Általánosságokról lehet beszélni,de minek.

2016. júl. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nehezen nyílok meg az embereknek, nem sokan ismerik az igazi énemet. Próbálok mindenkivel kedves lenni,de néha hamar ideges leszek. Barna szemem, és barna egyenes hátam közepéig erő hajam van,fogszabalyzos és szemüveges vagyok. Ja meg átlagos.
2016. júl. 9. 00:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Szemüveg helyett kontaktlencse.

A hajadhoz én nem nyúlnék a helyedben.

Milyen a valódi éned?

Van valami oka,hogy könnyen ideges leszel,valami folyamatos,állandó stresszforrás az életedben?

2016. júl. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mit változtass meg?

A frizurád, a ruhatárad és a lakcímed! :D

2016. júl. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A szemüveg inkább marad. Igazából nagyon nincs,csak vannak olyan emberek körülöttem,akik hozzám szólnak,es már a falhoz megyek tőlük. A lakcím változtatás jó ötlet.koszi😉👌
2016. júl. 9. 01:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Ignoráld az idegesítő embereket,ilyen egyszerű.

Mennyi idős vagy?

2016. júl. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
16
2016. júl. 9. 01:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Most eszembe jutott, én is hányszor fogadtam meg, hogy szeptemberre megváltozok. Furcsa mert én akkor változtam hatalmasat mikor megbarátkoztam magammal és elfogadtam olyannak amilyen.


Szerintem nagyon fontos a nyitottság. Próbálj beszélgetni azokkal az osztálytársaiddal is akikkel eddig nem sikerült. Vegyél részt minél aktívabban a közösség életében, ha lesznek külön csoportos feladatok jelentkezz rájuk bátran. A lényeg, engedd meg, hogy megismerjenek téged is. A külsőre nem igazán tudok mit mondani, egy értelmes ember nem az alapján dönt. De ha gondolod most úgyis itt a nyár, próbálj ki újításokat. Egy nagyon szolid smink biztos jól állna. A hajadat befonhatod többféleképpen, esetleg vágathatsz belőle, kitalálhatsz új stílusokat.

2016. júl. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!