Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem van herótom attól,...

Csak nekem van herótom attól, hogy önmagukat nem találó emberekre azt mondják, hogy, , életképtelen" és, , élősködő"?

Figyelt kérdés
Nem azzal van a bajom, ha olyan valakire mondják, aki emberileg egy nulla. Hanem itt az a gond, hogy sokszor olyan egyének kapják meg ezeket a jelzőket, akik még nem tudták eldönteni, hogy mit akarnak csinálni az életben, egyelőre nem találják helyüket. Miért várják el tőlük, hogy olyan dolgot csináljanak, amit gyűlölnek? Jaaa, hogy a ,,szomszéd tehene" mentalitás. Szomorú. Más is van ezzel így?
2016. júl. 12. 11:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nekem az "előbb kellett volna gondolkodni" tól van herótom.. utólag mindenki olyan okos megmondóembert képes játszani, hogy a tükör kettéreped tőlük!


Amúgy meg sz@rd le őket. Te életed, éld úgy, ahogy neked tetszik!

2016. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!