Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is irkál privátban egy...

Nektek is irkál privátban egy nőgyűlölő srác időnként? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
A felhasználó nevét cserélgeti, amiket itt most inkább nem írnék le, mert nem valami szalonképesek. Akkor ír privátban, ha párkapcsolattal, vagy társkereséssel kapcsolatban írok választ. Ilyenkor hosszasan kifejti, hogy a nők mennyire aljasak, és csak a látszatra mennek, a pénzre, a szépségre stb. Legutóbb megkérdeztem, hogy csak engem tisztelt -e meg a véleményével, és azt válaszolta, hogy másnak is leírja, mert ő hirdeti az eszméit. Szóval a lényeg, hogy hasonló stílusban már különböző felhasználói névvel is kaptam hasonló tartalmú levelet, gondolom ugyanaz a fickó lehet.
2016. júl. 12. 11:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
"Rühellem a nőket!" Ő az? Elég beteg forma igen.
2016. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, de már én is kaptam tőle üzenetet párszor. Pedig nem vagyok egy nagyon aktív felhasználó, csak időnként...:)
2016. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%

Igen.

"puncitdugnék" volt utolsó név, miről írt.

Próbált engem oktatni. xDXD Ha ismernétek ti is nevetnétek ezen...

2016. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Inessential ***** válasza:
100%
"Rühellem a nőket" már engem is megtalált.
2016. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
Ha annyira nőgyűlölő akkor tuti valami buzn yák lehet aki nem tud pasit szerezni annyira fogyi. Ez a baja. A nőket azért gyűlöli mert nekik jut pasi...
2016. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%
Egy jó példa arra h ha sok nő elutasitja hova jut egy férfi
2016. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Igen, igen, pontosan ezek :-) Akkor biztosan egy és ugyanaz a személy. Néha már kicsit ijesztő, szerintem beteg. Amúgy engem is ellátott tanácsokkal a nők ellen, én meg nem írtam meg neki, hogy én is nő vagyok, megköszöntem a jó tanácsait :-D

Először az ismerkedési nehézségeiről panaszkodott csak, és meg is írtam neki, hogy ilyen felhasználói névvel mennyire esélytelen. Akkor meg is írtam neki, hogy nő vagyok, de totál átsiklott felette, mert utána is irkált, és valószínűleg el sem olvasta rendesen amit írtam, mert utána vissza kérdezett, hogy most én akkor férfi vagyok vagy nő. Akkor lecsesztem, hogy mennyire nem figyel, és akkor megkaptam, hogy minden nő menjen el apácának. Ok. nem foglalkoztam vele ezután, aztán tegnap megint kaptam egy levelet más néven, akkor meg azt hitte pasi vagyok, és több oldalas regényt írt nekem ,hogy mire kell a nőknél odafigyelnem :-D Hát majd odafigyelek. :-D

Szerintem ez az ember pszichopata.

2016. júl. 12. 11:30
 8/22 acelsziv ***** válasza:
100%
Az a félbolond véglény? Volt egy autentikus kérdése, ott párszor leosztottam aztán irkálta a privátokat. Közben töröltem a listámból a kérdést, mert nem érdekelt a folytatás a majmot meg tiltottam. Nem gyengén kattant a forma.
2016. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes.. már sokszor a 2. levélből látni egy ilyenen hogy zizi.. nem kell sajnálni
2016. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de azt hittem én vagyok az egyetlen, akit megtalált. o.O


Próbáltam okítani, de felesleges, vagy tovább hisztizik, vagy nem ír.

2016. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!