Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem tartjátok furának...

Ti nem tartjátok furának néhány nő viselkedését boltba?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy ruházati boltba, véletlen neki mész vagy valami olyat csinálsz, akkor már egyből fennhordja az orrát, mintha ő lenne a Miss 2016 szépsége, és mintha azt várná hogy megalázkodjon az ember.. mert nem elég h elnézést kér, bocsánatot. Nem. a balhét ki kell csapnia, hogy hogy képzeli, és mintha tényleg.. nem is tudom mit várna, mintha azt várná hogy valamivel még engesztelje ki az ember.. addig fennhordja az orrát meg önsajnálkozik.

A kérdés lényege az, hogy mit várnak, és hogy mit lehet ebben a helyzetben tenni hogy kielégitő legyen, és elnézze a dolgot ?


2016. júl. 12. 12:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
És szerintük az a helytálló viselkedés ahhoz hogy megkapják a lelki kielégülést h kutyának nézik az embert és ilyen mogorván viselkednek..
2016. júl. 12. 12:58
 12/18 anonim ***** válasza:
Én fel is rúgnálak és végigsétálnék rajtad
2016. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%-os, tévedsz. Nincsen fütyköshiányuk, egyáltalán nem is vágynak a fütykösre. Szimplán ilyenek. Most szerinted egy szemét, gonoszkodó nő hogy fog reagálni, ha nekimennek? És egy visszahúzódó? Nyilván van különbség, nyilván egy nagypofájú szemétkedő nőnek nincs fütyköshiánya. Aki viszont meg se merne mukkanni, azt tuti, hogy még szűz. Ez így van! Én is már mentem neki TÖK VÉLETLENÜL embernek, nőnek is, férfinak is, bocsánatot kértem, de nem kért tőlem semmit. Persze, hogy hozzád szól, ha egyfolytában az arckifejezését nézed utána. Egyszerűen hátat kell neki fordítani, és ott kell hagyni. Neki mentél, ez van, lerendezted, nincs már vele dolgod. Ha ehelyett bámulod az arcát, akkor persze, hogy vissza akar szólni, mert nem tudja, hogy most mit akarsz tőle, vagy hogy szándékos volt-e.
2016. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%-os. ha egy cigánynőnek mentél volna neki, akkor szerinted nem ordította volna le a fejedet? A semmiért? De. És kap f*@*szt? Igen, ezért van 8 gyereke. Gondolkozz.
2016. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tisztelet a kivételnek.. Bár tegyük hozzá, az ember nem igazán szokott találkozni azzal a kivétellel.
2016. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#14: Na jó, ezen felsírtam! :D
2016. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, akit fellöknek. Két kategória van.


Magas férfiak: apám is ilyen, anyám "felügyeli". Egyszerűen nem néz körbe, hirtelen mozdul, nagyot fordul, lengeti a karjait, elindul hátra fele, de nem néz oda. Sok ilyen férfi mellett látom azt, hogy a barátnője, felesége, mint anyukám, rászól, hogy "nézzél már körbe".


Álmodozó nők: megy egyenletes tempóban, majd megáll, körbenéz. Feltorlódnak mögötte. Megáll az útban, ajtóban, "kereszteződésben". Az "elnézést"-re csak néz, ha átpasszírozod magad mellette, felháborodik. Hátra néz, előre megy, nem tudod, merre kerüld, úgyis a karodban köt ki.


Az teljesen normális, amikor valaki elmegy mellettem, nincs elég hely, elmond egy bocsit, kap egy "ugyan"-t cserébe. Ez mindennapos, és ez gyakrabb.

2016. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Sunshinedoll ***** válasza:
Kérj bocsánatot, és állj odébb.
2016. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!