Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nézem le azokat, akik...

Csak én nézem le azokat, akik meg akarnak felelni a környezetükben?

Figyelt kérdés
Erős undort érzek azokkal szemben,akik mindig azt nézik ki mit gondol róla!Ők nem egyéniségek,ők üres emberek,nem érnek semmit!Elegem van,hogy mindenki mindenkinek eleget akár tenni!Van olyan aki így érez?
2016. júl. 21. 04:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
40%
Mindenki ugyan annyit ér.. Ezt nem Te döntöd el,hogy ki mennyit ér. Az lehet hogy unszimpatikus neked de ilyet nem mondhatsz :)
2016. júl. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Megértem, hogy így látod, de szerinted nekik milyen így élni? Elárulom, hogy nem fenékig tejfel, amikor minden napodat gyomorgörccsel csinálod végig... Inkább örülj, hogy neked mást dobott a gép és ne ítélkezz, hanem képzeld magad a helyükbe!
2016. júl. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Én meg azok iránt érzek igy akik mindig egyénieskedni akarnak, képtelenek közösségi tevékenységre. Undorito aljanépség!
2016. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Az ősközösségi törzsi társadalmak, sőt az állati csordák is kiközösítik azokat, akik önmaguknak és csakis önmaguknak akartak/akarnak megfelelni anélkül, hogy a törzsbe/csordába beilleszkedjenek.
2016. júl. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Van. S sokan kik nem igy de hasonlóan. Ilyen emberek nem fejlődnek csak egy meghatározatlan es egyertelmuen negativ iranbya haladnak megfelelesi vagyukkal. Csak sajnálni tudom oket.
2016. júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Tini lázadás. Majd kinövöd. Aztán te is meg akarsz felelni, ha már elértél egy szintet, mert ez a szintlépés kulcsa. Az ember pedig megunja (sőt, elég kínosnak érzi idősebb korában) hogy mindig a legalsó szinten legyen.
2016. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 A lázadás jó dolog,te hülye konformista!!!
2016. júl. 27. 23:22
 8/13 A kérdező kommentje:
Én nem akarok megfelelni senkinek!!Mind a 6 válaszoló d...ljön n még!A fejlődés kulcsa az egyéniség,és a szabadságvágy!!!!!ÉLJENEK A SZABADELVŰ LÁZADÓK,ti még mind k..játok be csak irigykedni tudtok b..iáim!!!!! Bégessetek a nyomorult kis nyájatokban!!!!!!!!!
2016. júl. 27. 23:28
 9/13 anonim válasza:

Te beteg vagy. Tipikus:)

Mindig az nézi le a másikat aki még nála is gázabb :)

2016. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az az igazi aki csak magának akar megfelelni,nem mindig más szavát lesni,mind az összes válaszadó ott ROHADJON még ahol van,a megfelelési kényszer nem vezet sehová!A G..I ANYÁTOKAT ÍRJATOK ILYENEKET!!!!! SZ..OM LE EZT AZ ELNYOMÓ TÁRSADALMAT,TI SZNOBOK!!!!!!??
2016. júl. 27. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!