Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 23F olyan butának érzem magam...

23F olyan butának érzem magam már annyira hogy zavar, elkezdtem sakkozni meg könyveket olvasni, ezek elegendőek vagy ezek nem is arra valók?

Figyelt kérdés
Keveset vagyok társaságban a kommunikáciom az emberekkel igen kicsi, elvagyok csendesen melózok, néha bedobok egy filmet, ez volna a probléma a magány?
2016. júl. 22. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, ezek, hogy keveset vagy társaságban és elvagy magadnak hogyan függnek össze a butasággal?


Rosszat nem fog tenni az a könyv, a sakk meg kicsit az eszedet megforgatja, segít a logikád fejlesztésében kissé.

2016. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a magány lenne a probléma. Attól, hogy valaki egyedül van, még lehet nagyon okos. Sőt! Azok az emberek, akik sokat vannak egyedül, bizonyos esetekben intelligensebbek is, mivel több idejük jut a különböző témákban való elmerülésre. Lehet, hogy butának érzed magad, de szerintem nem vagy az. Inkább az önbizalomhiány lehet a gond.
2016. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért érzed magad butának? Kíváncsi lennék, h szerinted ez miben nyilvánul meg, ill. mely területeken?
2016. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondolok arra például hogy egyszerü dolgokra sem jövök rá magamtol, egy kicsike fantáziám sincs hozzá közben meg másoknak olyan értelemszerü, na meg a baklövések után úgy megjegyzem magamnak ''ezt nem igy kellet volna'' de mikor jön a másik eset sosem jut eszembe az előző hiba ezért újra elszurom, a saját hibámbol sem igazán tanulok inkább a másébol szóval vannak gondok bőven, szeretnék változtatni itt a másik tudom hogy tenni kellene valamit de elképzelésem sincs hogy merre induljak csak ez jutott eszembe hát ha kapok itt egy jó tippet, tanácsot
2016. júl. 22. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Az említett magány lehet negatív hatással a koncentráció és emlékezőképességre. Illetve az sem tesz jót, h véleményem szerint rá vagy feszülve a témára és ha kihívásokkal szembesülsz a stressz és a korábbi sikertelenségekből és másokhoz való hasonlításból származó alacsony önbizalom egyszerűen blokkolja, h megtaláld a megoldást. Ennek eredményeként butának érzed magad, pedig nem is biztos, h az vagy.

Helyedben én kicsit jobban nyitnék az emberek felé, és megpróbálnám higgadtan, megfontolva és korábbi tapasztalataimmal összehasonlítva hozni a döntéseimet.

Viszont ha szeretnél okos lenni vmely területen, akkor nyugodtan keress szakirodalmat, oktatófilmeket stb. az adott témában, hisz amit megtanulsz az csak a hasznodra válhat.

2016. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!