Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan van hogy egy önbizalom...

Olyan van hogy egy önbizalom hiányos lányból egy kicsit túlságosan magabiztos lány lesz?

Figyelt kérdés

Magamrol van szó. Régen mindenki eltaposott akarva akaratlanul. Én meg teljesen olyan lettem mint amive alakitottak. Az utobbi 1-2 evbe történt vmi. Nem hallgatok senkinek a kritikájára, nem érdekel senki véleménye aki befolyásolni akar, nem hiszem el senkinek h szarul néznék ki mert tudom hogy szép vagyok, szép az alakom, sok mindent jol csinálok, nem nagyképűségbol de utolag mindig kiderul h nekem volt igazam csak masok nem neznek annyiba se h igazat adjanak, még mindig van egy pár személy akinek baja van de nem hagyom magam meggyőzni.

Olyan rossz belegondolni h hosszu evekig nem voltam onmGam mert másokra hallgattam. Mostmár magamra találtam csak most az otthoni konfliktus miatt vagyok ki, nem szoktam rossz dolgokat csinalni de a családom megis ugy gondolja. Ugy érzem mintha nem biznanak bennem. Pedig csak ott aludtam a pasimmal. Nyitott vagyok sok Mindenre, nyitott vagyok a jófej emberekre, szeretem az állatokat, hülyéskedni, bulizni.

Szerintetek abbol fakad a dolog h régen eltapostak? 17L


2016. júl. 26. 18:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm #10-es!!! (#9-es vagyok)
2016. júl. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Oh, ezaz, pontozzatok még le... -.-
2016. júl. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!