Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felajánlottam a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felajánlottam a barátomnak, hogy szedek fogamzásgátlót, mire ő ideges lett és mondta, hogy miatta ne mert jó az óvszer is. Ezek után mintha megsértődött volna. Szerintetek ez az én hibám? Nem is értem.24/L

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rákérdeznék, hogy mi a nyavaja ütött belé.. Elképzelni nem tudom, hogy miért lett ideges emiatt.
2015. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Félt téged, hogy a gyógyszerek miatt tönkreteszed a szervezeted


2. Ha elfelejted bevenni, akkor becsúszhat a gyerek. Senki nem akar gyerektertást fizetni egy olyan országban, ahol munkát is alig lehet kapni.

2015. dec. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos eddigi tapasztalataimból azt kell mondanom hogy a pasid irtóra fél attól hogy nehogy "véletlenül" teherbe ess. Tök mindegy hogy van-e ilyen szándékod, ö ezt magában elkönyvelte, gyereket (még) nem szeretne Töled ezért inkább biztosra megy... Nem tudom mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok, nyilván zokminden függ ettöl is. Ha friss a kapcsolat vagy fiatalok vagytok akkor teljesen érthetö, de ha benne vagytok a korban vagy egy ideje már együtt vagytok akkor azért feltenném neki a kérdést hogy hogyan képzeli a kapcsolatunkat.

De persze az sem árt ha felajánlod elötte hogy elmész szürövizsgálatra, a betegségektöl csak az óvszer véd meg. Hordozó lehetsz tünetmentesen is és nem feltétlenül csak az AIDS-re gondolok...

2015. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként apám is becsúszott gyerekként született annak ellenére, hogy nagyszüleim fogamzásgátlót használtak. Maradjatok az óvszernél, általában inkább házasoknál szokás a fogamzásgátló. Vagy vállaljatok be anált.
2015. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet csak félt téged a hormonoktól. Megértem ha így van, én barátom se engedné, hogy szedjek, nem is akarok. 24/N
2015. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
vagy egyszerűen féltékeny h így belebonyolódhatsz mással is vmibe! Különben miért lehet még ideges?!
2015. dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Azt hiszed, h csak a fogamzast gatolja a tabletta? Az egesz kapcsolatodat alaassa meg az egeszsegedet. Megvaltoztatja a szemelyisegedet is. A szexet meg nem fogod kivanni, mert alig vagy nem lesz orgazmusod. Huvelygomba, kotromgomba allando. Hisztis leszel a sok osztrogentol. Tul erzekeny leszel a tesztoszteron hianyatol. Mindig serulekeny a huvelyed es szaraz leszel. Megkapod a megjegyzest, h nem is izgat fel mar, minek vagy vele. Meg biztos megcsalod lepten nyomon.

Miert faj, talan megcsaltad?


Bar tudtam volna es soha nem szedtem volna foggatlot. Azota se mertem meg megnezetni, h lehet-e mar gyerekem. 15 evet vesztegettem a legszebb eveimbol. Szex alig vagy szornyu volt. Kb 4-5 nap mulva mult el a hamaerules a huvelyembol es tudtam ujra szexelni az akkori baratommal. Minden kapcsolatom tonkrement.

Ha megtortennek Veled ezek, jusson eszedbe ez a kommentem.

Engem nem figyelmeztetetett egy orvos se. Soha. Amiota nem szedem , a borom 10 evvel fiatalabbnak latszik. Es vegre boldog vagyok es minden nap tudok szexelni az elettarsammal es elvezem is.

N

2015. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Kár hogy nem hamarabb jöttél rá erre! Én azt mondom!
2015. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

#7 Azért mert te rábsztál (ami nagyon szomorú) még nem mindenki jár így.


Nekem az ég világon semmilyen nemkívánatos mellékhatása nem volt. A szexet jobban kívánom, mint valaha, a menstruációm vagy megvonásos vérzés, ha jobban tetszik, közel sem annyira fájdalmas, mint eddig volt.


Szóval nem kell riogatni senkit. Te voltál a hülye, hogy ennyi éven át szedted, és ez nem az orvos hülyesége volt. Amint tapasztaltad magadon a rossz tüneteket, le kellett volna állnod róla, vagy cserélni. Ezért kár okolni a gyógyszert vagy az orvost.

2015. dec. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Azért mutattam egy kis empátiát a #7 nek mert a volt csajom is így volt! (gondolom)
2015. dec. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!