Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól tettem amit tettem?

Jól tettem amit tettem?

Figyelt kérdés

Szóval minden még tavaly kezdődött amikor egy kempingbe (ahol törzsvendégek vagyunk) szerveztek ilyen gyerekfoglalkozást, másnéven animációt. Én ott a csapatból az egyik lánnyal eléggé összebarátkoztam és jóba lettünk. Én akkor 15 voltam, ő pedig 19. Idén megint itt dolgozik és átmentem a szállásukra... Kissé csalódtam benne. Iszik és dohányzik. Ezzel még úgy semmi bajom, ha nem mellettem csinálják, mert egyszerűen hányingerem lesz ezeknek a cucoknak a szagától (szó szerint). Erre az egyik srác elkezdett mellettem inni közben a lány pedig cigit töltött... Aztán már a hányás kerülgetett és megmondtam, hogy bocs, de nem birom tovább. Ezt magára vette és elküldött a fenébe. Én meg szinte megkönnyebbülve távoztam. Most nemrég rámírt, hogy jól ott hagytam őket. Erre mondtam, hogy eddig is tudta, hogy nem bírom ezeket a dolgokat mégis mire várt és nem kell sértésnek venni. Erre annyit írt, hogy Oks.

Jól cselekedtem szerintetek? Kicsit még remegek is, pedig úgymond semmi durva nem volt... 16/F



2016. aug. 2. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen, ne érezz emiatt bűntudatot.
2016. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tavaly még teljesen más volt. Mondjuk más társai is voltak. Lehet, hogy ez van rá ilyen hatással. Alapvetően pedig egy tényleg normális lány, normális családból és sajnálom, hogy ilyen szar hatással van rá a környezete.
2016. aug. 2. 23:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha így nyugodt a lelkiismereted, jól. Sokkal jobban bántad volna, ha ottmaradsz és mások miatt teszel olyat, amit nem szeretsz.

De előre szólok, hogy sokat fogsz még csalódni ilyenek miatt.

2016. aug. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Állok elébe.

Köszönöm a válaszokat. Mostanra nagyjából helyre tettem magamban a dolgokat és lenyugodtam kicsit.

2016. aug. 3. 01:30
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
ha a lány személyisége rendben van, nem értem, hogy a dohányzásnak és az alkalmankénti ivásnak (gondolom nem idült alkoholista) mi köze van a barátságotokhoz (vagy nem tudom mi van köztetek)?! Egy embert ezek alapján megítélni felszínesség. Ha te nem akarsz dohányozni és inni, ne tedd, de más azt csinál amit akar, és nem az határozza meg a személyiségét, hogy mondjuk dohányzik e. Ha a személyiségével is vannak gondok, vagy esetleg minden napját remegő kézzel egy feles vodkával indítja, az más tészta..
2016. aug. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én ezzel maximálisan egyet értek, kedves 5-ös. De erről szó sincs. Ha megfelelően értelmezed amit írtam, akkor megérted, hogy semmi bajom a személyiségével. Csupán annyi történt, hogy én rosszul lettem a napszúrás és az ital&dohány kombó szaga miatt és ezért mentem el. Ezen kapta fel a vizet.
2016. aug. 3. 02:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Kissé ideggyenge lehetsz ha ilyeneken akadsz ki. És ezt úgy mondom, hogy nem iszom és nem dohányzom. Ha a te szobádban vagy lakásodban törtent volna, még megérteném.
2016. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem akadtam ki. Csak rosszul lettem. Ezen besértődött. Nekem meg nem volt eről ott elmagyarázni, hogy mindjárt hányok, mert majdnem hánytam. Ennyi
2016. aug. 3. 11:51
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem jól tetted.

látszik, hogy vannak szilárd elveid, amihez tartod magad, az a csaj meg valószínű sodródó, beleszaró típus. nem kell vele foglalkozni.

2016. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Haha, slusszpoén: Ma azt mondta, hogyha dohányzáson kap, rohadtul leszid. Majdnem az arcába röhögtem... :D
2016. aug. 4. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!