Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem furcsa hogy 16 éves...

Nem furcsa hogy 16 éves létemre plüssállattal alszok? :D

Figyelt kérdés
Mármint .... Itt vagyok 16 éves és gyerek módjára plüssállatot szorongatva alszok el. Tudom hogy miért csinálom, lényegében azért mert szeretet hiányomat így kompenzálom. De akkor is. Hallottam már olyat hogy valakinél ez aranyos, de valakinél gyerekes. És én inkább érzem gyerekesnek, mivel erős késztetést érzek hogy valamit szorongatva aludjak el

2016. aug. 8. 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen egy plussom van,azt az anyukamtol kaptam 2 eve karacsonyra.Mult évben kulfoldre kellett mennie dolgozni anyagi okok miatt.Ez az egyetlen dolog amit meg tudok olelni amikor hianyzik.Imadom es ha rossz kedvem van mindig azt olelgetem es anyara gondolok. 14/l
2016. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Van egy macim amit a barátomtól kaptam :) ha nincs kit ölelgetni akkor marad a plüss vagy a takaró. 16/L
2016. aug. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
É n is plüssállattla, meg van egy takaróm, amin macik vannak <3 már van vagy 1000 éves, de imádom <333 :D de pl. van két barátom is, mindketten velem egyidősek, srácok, sőt, black metálosok, és ők is plüssállattal alszanak :D
2016. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!