Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Ti inkább az egyszerűbb...

Fiúk! Ti inkább az egyszerűbb de csinos vagy inkább azokat a lányokat szeretitek akik kiteszik magukat?

Figyelt kérdés

Nem rosszindulatú ez a kérdés . Csak èrdekel. Egyszerűbb de csinos az ugy èrtem hogy pl egy fehér póló egy farmer és egy feltűnőbb nyaklánc vagy egy farmer dzseki.vagy csak úgy igènyes,mindig tiszta haj, szép arc,szep bőr. Vagy inkább azokat akik kiteszik a mellüket vagy a segguket. Tudom hogy sok ilyen hasonló kérdés van , de erre a kérdésre sose láttam a választ. Persze nem ítélem el a második "kategóriát" csak szamomra elszomorító hogy pl facebookon vagy az utcán nem érdeklődnek a szép természetes lányok iránt csak a magukat mutogatok után mennek... tehát ha kitesznek egy képet ahol természetesek azokat általában mindig a lányok tetszikelik de a fiúk nem... de az agyon sminkelt csucsoritos lányok több mint 100 likot kapnak ,és több mint a fele fiú... Nem a saját "rondasagom" (😂) miatt írtam ki ezt a kerdest. Értelmes válaszokat pls.

(A hibákért bocsi)



2016. aug. 15. 12:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az utcán úgyis mindenki azt veszi észre, ami feltűnőbb... nyilván a tekintet az esetenként rikácsoló, pucsító, sok mindent kipakoló, feltűnő ékszereket hordó, agyonsminkelt lányok felé irányul elsősorban, nem afelé a lány felé, aki nem nagyon különbözik a másik 25-től a villamoson. Plusz ugye az érdeklődők nagy része az ő esetükben csak dugná őket, azt ne sajnáld tőlük :D. Facebookon meg azért kapnak több lájkot, mert ott is vannak a szexmániás f...verők, meg mert szépek, hiszen használtak 2 appot és 26 filtert, hogy hibátlanná tegyék magukat.

Viszont van nagyon sok kedves, normális férfi, akinek kapcsolatra inkább a kedves, egyszerű típusú lány a zsánere.

2016. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11:

én az utcán max a mosolygós lányokra figyelek fel, vagy ha pl kedves gesztust látok: átadja a helyét, kedvesen válaszol.....


23F

2016. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a válaszát :) Megnyugtató hogy így gondoljátok a dolgokat,ès hogy nem csak a "ribik" kellenek :)
2016. aug. 17. 10:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia, igaz én lány vagyok de örülök annak hogy, ezen gondolkodtál mert azt vettem észre hogy nagyon sok ember ezen el se gondolkodik csak megy a tömeg után és lehet természetes lány volt de inkább ribizli lesz mert ezt látja népszerűnek. És erre a képkirakós dologra csak anyit mondanék hogy én azt vettem észre hogy vannak azok a "népszerű" lányok akik eléggé közönségesek és sokszor posztolnak képeket magukról. Kommentekben írják de szép vagy, van rajtuk 100+ lájk és ennyi. A valóságban meg az egész osztály kibeszéli őket és még a saját barátai is rosszakat mondanak. Én nem szoktam magamról képeket felrakni, nem sminkelem magam, nem dobom ki semmim, mégis kapok pozitív visszajelzést. Mindenhol ez az álszentség megy. De én is azt vettem észre hogy a normális fiúk nem az ilyen közönséges lányokat szeretik. Nem akarok lenézni senkit csupán azt írtam le amit észrevettem. :)
2016. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!