Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet úgy élni, hogy...

Hogyan lehet úgy élni, hogy nincs értelme?

Figyelt kérdés
Ha szerencse elhagy nincs senkid.

2016. aug. 16. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az életnek az értelme mindig az amit magadnak kitűzől.

Ha úgy látod hogy az életnek nincs értelme akkor bizony ebben fogsz élni. Nem hiszem hogy ez olyan jó megoldás lenne a gondokra.

2016. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mindig van értelme. Max. nem találtad még meg, vagy nem látod...

Amikor vége lett a 8 éves házasságomnak úgy, hogy mindent megtettem a volt férjemért és ő úgy ment el, hogy annyit mondott, már "nem érzi a szerelmet", hát én is megzuhantam. Meg akartam halni, mert ő volt az életem értelme.

DE... fel kellett állnom. Sikereim vannak a munkámban, vannak családtagjaim, akik szeretnek, szeretek táncolni, boldoggá tudok tenni embereket. Bármelyikért megéri élni, mégha nehéz is.

Csak gondold végig, mi tudna téged boldoggá tenni. Csak van valami az életedben, ami ha nagyon akarod jó... Koncentrálj arra!

2016. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Majdnem hasonló szituban vagyok. A válaszom: érzelem nélkül.
2016. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha az értelmét keresed az életnek, sosem leszel igazán boldog! Ne keress benne logikát, sem összefüggéseket! Egyszerűen csak hagyd, hogy történjenek az események. Leszel még nem is egyszer padlón, mikor már inkább meghalnál.

DE MINDIG VAN TOVÁBB! SOSEM ADHATOD FEL!

Mert, ha feladod esélyt sem adsz magadnak a jobb életre. Amíg pedig élünk, bizony mindig küzdünk. Akadályokat lépünk át, sikereket érünk el, kudarcok által tanulunk. Az élet értelme valójában szubjektív. Szerintem a boldogság folytonos keresése.

És amíg görcsösen jól akarod érezni magad a bőrödben, addig lesznek problémáid az élettel. Éppen ezért ne keress minden felmerülő kérdésre választ. Hamar kiégsz, ha így élsz. Nézőpont kérdése szinte minden. Ha pozitívan állsz hozzá az élethez és reggelente úgy ébredsz, hogy eltervezed a napod és apró célokra koncentrálsz, akkor minden este boldog tudattal aludhatsz el. Legyen celo

2016. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Legyen célod és igyekezd megvalósítani az álmaid. Apró lépésekkel, de tudatos döntések által. Semmi sem lehetetlen. Csak az ember sokszor érzi magát tehetetlennek. De ez nem egy állandósult állapot. Legalább is, ha van ereje változtatni.
2016. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért ennél egy kicsit többet kellett volna írj arról h miért gondolod ezt.. Várom/juk.
2016. szept. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sosincs értelme, de mindig hallucinálni kell neki egy értelmet, vagy...

"... menni akkor is tovább, ha nem élnek már benned remények és csodák." (Ernest Hemingway)


Mást úgysem nagyon tudsz csinálni, vagy csinálod tovább az életed, mint egy robot, vagy megölöd magad (de ahhoz az emberek nagy része gyáva és gyenge).

2016. szept. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Próbálj kifejleszteni valami képességet pl: harcművészet, főzés, vagy valami szakma. Kereshetsz neten, youtube-on, könyveket hozzá antikváriumban. Ha van lehetőséged, teszteld le mit tanultál. Építhetsz magadnak vmi hasznosat pl alumínium dobozból meg még 1-2 cuccból napelemet, arra ráköthetsz valamit. Vagy vegyél pár ananászt, próbáld hátha valamelyik kicsírázik, keress rá hogy lehet kicsíráztatni. Akkor többet 1-et se kell venni, mert lesz ananász "by your mind". Akár össze is kapcsolhatod pl áram+spórolsz+pénz+ananász.. Tervezz, fejlődj, kis pénzből is lehet fejlődni. Igyál sok vizet, az jót tesz de ne otthon tölts, az drága :) Csak játszál. Találj ki újabb dolgokat azon kívül amit mondtam, olvass újabb könyveket.
2016. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Látom még mindig nem volt időd válaszolni... talán ezért nincs senkid mert még erre sem veszed a fáradtságot.
2016. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem látok jövöt ebben a társadalomban.Nem érdekel semmi sem,mivel minden tönkre van téve.

Ugy látom rossz helyen vagyok!

2016. szept. 17. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!