Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen élet az, ha?

Milyen élet az, ha?

Figyelt kérdés

Minden napon azon gondolkozol,hogyan végezd ki magad?

Beteg lennék?



#bűn #senki #emberfia #földilét
2016. aug. 16. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom. Egyrészt hittem Istenben, így ez visszatartó erő volt, másrészt voltak céljaim. Viszont talán akkor lett nagyobb változás, mikor újra lett barátnőm (vagy lehet, hogy már előtte összeszedtem magam, és ez meglátszott kívülről is)
2016. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bonnie2019 válasza:

Huhh szerintem ez rossz dolog és ezt azért mondom mert már én is átéltem.

Volt egy olyan időszakom mikor tényleg minden tönkre ment körülöttem és semmiben nem láttam a reményt. De aztán nagyon sokat foglalkoztam magammal, többször voltam egyedül, és a lelkivilágomat erősítettem. Ez egy időszak de aztán minden a helyére jött. Nem azt mondom hogy az összes problemam megoldódott, de voltak olyanok amiket kijavítottam és nem maradtam egyedül

2016. aug. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!