Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is ezen az oldalon...

Szerintetek is ezen az oldalon az emberek 99%-a fontoskodó bunkó?

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Sok bunkó van. De nem igaz. Nekem nagyon sokat segített már ez az oldal. Ha értelmes kérdést írsz ki, akkor mindig kapsz értelmes választ. Kivéve a politikai témák, ott nagyon megoszlik az emberek véleménye meg sok a hülye.
2016. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Én sok segítséget kaptam itt...

de találkoztam hülyékkel is...

én is próbálok segíteni/válaszolni azoknak akiknek tudok...


23F

2016. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem.


Csak az emberekre nagyon jellemző hogy annyira a saját igazukat hiszik hogy nem veszik észre milyenek.

2016. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Pontosan ahogy az előttem szólók írták,rengeteg barom van akikkel Dunát lehetne rekeszteni, de tényleg értelmes kérdésre jó válaszok szoktak érkezni, kivéve néhány parasztot ott is, de azokat meg úgyis lehet jelenteni meg töröltetni az írásukat.
2016. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Én Kiadsam333 válaszait pl tényleg szeretem. Nekem nem is egy kérdésemhez válaszolt és segített.

Vannak sokan akik segítő szándékkal írnak. De vannak a nagyon bunkó, veszekedős emberek is akik mindent jobban tudnak. Vannak a szokásos lepontozók, akik el sem olvassák a válaszokat, de nyomják rá a pirosat.

Na meg az undorító perverzek akik még a szépség kategóriában írt válaszokra is olyan priviket írnak hogy ismerkedjünk, farkukat linkelik...

Szóval nem mindenki bunkó. Vannak normálisak is :) én is szívesen segítek itt az értelmes kérdéseknél. De csak oda válaszolok ahova tudok érdemben szólni és nem okoskodok feleslegesen.

21L

2016. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki hogy van vele, de azt vettem észre hogy az oldalra leginkább a két véglet jellemző, vagy tuskó emberek vannak vagy nagyon jószívűek. :D (Ami kiadsam333-at illeti, volt olyan kérdésem, ami alatt összekaptunk, de olyan is, ahol teljesen egy véleményen voltunk. :D )
2016. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem 99%, de olyan 60-70% tényleg gáz, bár attól is függ, épp milyen a hangulatuk, meg mennyire vannak provokálva. Ha értelmesen fogalmazod meg a kérdésedet, akkor azért többnyire segítenek.
2016. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!