Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vonnak engem ezért...

Miért vonnak engem ezért kérdőre, mit tudok ezzel csinálni?

Figyelt kérdés

17/f vagyok. Rühellek, és nem is szeretek facebookon beszélgetni, viszont szeretem naponta többször is nézegetni a facebookot, ami azt takarja hogy oldalakat nézek stb. Ezalatt természetesen a chat azt jelzi hogy elérhető vagyok. Az értesítéseket ki kapcsoltam, szóval nem látom ha írnak. És ezért, már ugatott velem az osztályfőnököm (sulis ügy miatt keresett), nagymamám, barátaim, olyan lányok akikel nem is tudtam hogy jóba vagyok.

De nem értem ezt az egészet. Ez facebook, nem vagyok köteles beszélni vele azért, mert azt jelzi elérhető vagyok. Én oldalakat nézegetek, és kommenteket olvasok. Aki szeretne az elér fontos ügyben telefonon/skype/viber. És minden héten van valaki aki ezért engem kérdőre von, hogy mért nem írok. Ne haragudjatok hogy ennyit írtam, de ez már nyomta a lelkemet. Nem bírom már idegekkel. Hogyan lehet azt megcsinálni hogy a facebook ne jelezzi ki hogy elérhető vagyok? És szerintetek bennem van a hiba hogy nem írok vissza?



2016. aug. 23. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet kapcsolni a chatet :)
2016. aug. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez komoly, hogy a tanár a FB-on cseszteti a diákot? :D Eszem megáll.
2016. aug. 23. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy kapcsold ki a chatet, vagy csinálj új profilt, mindössze a keresztneveddel. Mindenféle adat meg fénykép nélkül. Így megtalálod a téged érdeklő oldalakat, de az ismerősök nem találnak meg téged.
2016. aug. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehéz elmondani nekik ezt?

Szerintem 5-15 másodperc alatt minden kérdezővel lebeszélnéd.

Osztályfőnököd és olyanok akikkel nem vagy jóba, miért reklamálnak ha nem vagy ismerőseik között?

MIÉRT VAGY ISMERŐSEIK KÖZÖTT?? XDXD

Kilehet kapcsolni chat funkciót.

Senkiben sincs hiba.

2016. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!