Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért veszett el a humorom?

Miért veszett el a humorom?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Pàr ève nagyon jò humorom volt, a tàrsasàgban èn voltam a mòkamester ès ùgy àltalàban is mindig a dolgok pozitív oldalàt nèztem, folyton poènokon törtem az agyam, igazàbòl nem is kellett magamat megeröltetni, termèszetesen jöttek magunktòl a dolgok. Ez a dolog 180 fokos fordulatott vett, magamba zarkòztam, nem tudom elengedni magamat, söt unalmas ès bùskomor lettem, aki szinte meg sem szòlal tàrsasàgban. Feszèlyezve èrzem magamat ès szorongok, nagyon règòta nem nevettem màr egy jòízüt. Ha valami tènyleg vicces, akkor is csak illemböl mosolygok, de nagyon nehezemre esik. Igaz, tortènt sok rossz dolog az elmùlt èvek soràn + volt egy olyan pàrkapcsolatom is, ahol a màsik fèl ott nyomott el ahol tudott. Valakinek volt hasonlò dologban rèsze? Valaha visszatèrhetna règi ènem? :/ 24/L


2016. aug. 26. 14:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsesz a szòismètlèsekèrt!
2016. aug. 26. 14:19
 2/3 anonim ***** válasza:
én társaságba mókamiki vagyok, pont olyan amit leírtál, de amikor teljesen egyedül vagyok, akkor meg pont az ellenkezője :D érdekes
2016. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen lettem. Engem az előző munkahelyem tett ilyenné mert mindenki idősebb volt és kirekesztettnek éreztem magam. Tény aranyosak voltak velem és beszélgettünk, de tudod soha nem tudtam elengedni magam mert ők már más életszakaszban vannak és más az érdeklődésük. És szépen lassan befordultam mert nem volt kivel kiélnem a humoromat. Most új munkahelyem van mert vonzott a jobb fizetés, de itt még rosszabb és még kevesebb időm van a barátaimra...

Szerintem akkor tudnék én "visszaváltozni" ha olyan társaságba kerülnék ahol hozzám hasonló emberek vannak.

Neked szerintem egy pozitív vicces ember kéne aki "felráz" :D

2016. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!