Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ennyire veszett ügy lennék?

Ennyire veszett ügy lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tudom több ezer ilyen kérdés van fent ezen az oldalon,de reménykedem valaki nekem is tud valami pozitívat írni.Úgy érzem eléggé kilátástalan a helyzetem és nem tudom hogyan lehetne ebből kikerülni. Elég erősen depressziósnak érzem magam. A munka miatt sajnos nem nagyon maradt időm az emberekre és magamra (sajnos elég korán el kellet kezdenem dolgozni) így teljesen egyedül maradtam és mintha már az embereket sem érdekelném. Nagyon kevés haverom van (baráttól igen messze) barátnőm pedig egy jó ideje nem is volt.Hiába próbálkozom (bulikba járok,stb stb) Mintha már nem érdekellném az embereket. Tulajdonságaim alapján egy átlag 18 éves tipikus gamer vagyok,semmi extra esetleg furcsa viselkedés.mit tudok tenni szerintetek,hogy ez az állapot abbamaradjon?

2016. júl. 11. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Magadban kell eldöntened, milyen életet szeretnél és tenni érte. Magától nem történik semmi, de ha elindulsz egy irányba, hidd el hamarosan jobbra fordulnak a dolgok.


Ha társaságra van szükséged, beszélgess idegenekkel akár az utcán, boltban, vagy a munkahelyen.

És ne ülj sokat otthon, minden nap menj ki a szabadba egy kicsit és csinálj olyan dolgokat, amik boldoggá tesznek. Előtte írhatsz egy listát is ezekről a dolgokról. :)

Próbálj meg kapcsolatba lépni másokkal.

2016. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Inessential ***** válasza:
Hogy veszett ügy vagy-e, az a fejedben dől el.
2016. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"A munka miatt sajnos nem nagyon maradt időm az emberekre és magamra (sajnos elég korán el kellet kezdenem dolgozni) "


Kellett.

Most jelenleg is kell?

Annyit,mint korábban?

Ha nincs időd élni, adhatunk bármilyen tanácsot is,a napi robotba mindenki belefásul,belefárad.

Ha van lehetőséged, változtass az életeden.

Válts munkahelyet, tanulj.

Milyen a jelenlegi helyzeted?

Mik a lehetőségeid?

Mi a végzettséged?

2016. júl. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"18 éves tipikus gamer vagyok"

Eljárni nincs időd, de ezek szerint játszani van. Inkább a fontossági sorrenddel lesz probléma.

2016. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de amint látom félreértettük egymást. Gamer alatt nem az otthonülő szerencsétlent képzelljük el szimplán munka után (általában 22:00 után) ezzel foglalom le magam.Sajnos a helyzetem megkívánja sőt meg is fogja kínálni ezt a munkát,vendéglátásbn dolgozom napi 10-14 órákat.Lehetőségek sajnos nem nagyon adódnak a környéken ez az egyetlen viszonylag jól fizető hely.Költözés és egyéb dolgok egyenlőre elérhetetlenek mivel gondoskodnom kell édesapámról és édesanyámról..A legfőbb problémám tényleg,a magány..Hiába próbálkozom lányoknál a legtöbbje eddig vagy kihasznált vagy egy jó viccet űzött belőlem.Minden próbálkozásom reménytelennek tűnik.
2016. júl. 12. 22:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, csak én F / 36. Sokat nem tudok segíteni, de szívesen beszélgetek veled.
2016. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.

Ha szeretnél, velem is beszélgethetsz, hátha tudok segíteni valamit. Akár tanácsot adni lányokkal kapcsolatban, mivel én is lány vagyok. :)

2016. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is osztozom az érzéseidben. Tényleg próbálj meg ismerkedni. De sajnos a külső elég nagy szerepet játszik ebben. A legtöbb ember hátrányosabb kinézetű emberekkel szóba sem áll. Szóval nem azt mondom, hogy legyél felületes, de tedd izgalmassá a külsőd, figyelj rá. Sokat lendít a dolgon a mai világban...

2016. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
1es írtam! Köszönök minden támogatást,tényleg sokat segít
2016. júl. 13. 21:11
 10/10 anonim válasza:

Hasonló képpen vagyok, inkább a magány terén. Ha van kérdésed írj PM. Tudom mennyire rohadt érzés a magány.


,,Ha egyedűl maradsz rosszabb mint a halál, mint kínzó kamrában kés helyett kanál,,

2016. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!