Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyám betegesen nézi mit...

Anyám betegesen nézi mit hogyan csinálok, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Meg kér valamire hogy csináljam, a hátam mögött van figyel, alig hagy mozgás teret, és néha mintha bele is avatkozna, s nem olyan nagy dolgokra kell gomndolni, csak olyan hogy vegyek már le egy dobozt, vagy egy fali polcot.. mintha nem is engedné, meg bele sző kitalál dolgokat ami hátráltat.. mintha nem is akarná hogy én csináljam. De mondom, meg kér hogy csináljam, de nem is engedi.. Volt amikor már annyira felidegesitett hogy legszivesebben azt mondtam volna hogy Na most akkor csináljam bzdmeg vagy ne?!

És megmondtam már neki párszor, próbáltam felvázolni hogy ez megy nekem is, meg elsütni gyenge provokálást hogy vegye észre.. De nem.. minden egyes ilyen szituációba lejátszódik ez..

És nem vagyok már 20 éves se.


2016. aug. 30. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyanyám is pont ilyen. Sajnos nem változik már meg.
2016. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj, nehogy egyszer megmondd neki a véleményed! Ki ne nyisd a szádat. Hagyd csak, hogy terrorizáljon.
2016. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb embernek van egy ilyen családtagja. Én a helyedben először szépen normálisan kérném meg, hogy hagyjon békén. Utána megmondanám ha úgyis jobban tudja akkor csinálja ő és ott hagynám. Nagyanyámnál ez bevált.
2016. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást tenni, költözz el. Ez egy berögzült dolog, a legtöbb ember nem képes leszokni róla.
2016. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem anyám ilyen. Van hogy megkér, csináljak meg valamit, mert ő nem tudja. És amikor elkezdem csinálni, ott áll mögöttem és beleszól, hogy ez így nem jó, az úgy nem jó, inkább így csináljam meg amúgy. amikor kész van, meg kritizálja. Pár alkalommal otthagytam, hogy na ha ennyire tudod, akkor csináld meg. Azóta tüntetően kivonul ilyenkor, játssza a sértődöttet de legalább nem idegesít.
2016. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!