Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 3 éve nem merek dolgozni, mit...

3 éve nem merek dolgozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Könyörgöm segítsetek.

16 éves koromig minden rendben volt. Édesanyukám elkezdett inni, meglopott engem, arra értem haza, hogy a földön fekszik és hány. Annyira kiborultam, hogy pánikbeteg lettem. Féltem haza menni, mindig haza kellett kísérni az iskolából. Féltem boltba menni, azt hittem, megbolondulok. Egy kapcsolatba menekültem, ahol függtem a páromtól, ez csak rontott.

2 évig tartott. Végeztem a gimivel, két évet kihagytam. Annak szenteltem, hogy leküzdjem apránként a félelmeimet. Irattam fel gyógyszert(de nem szedtem), egyedül közlekedtem. Lett egy új párom, hatalmas változáson mentem keresztül.

Most viszont, hogy itt a szeptember, megint ellepett a pánik. Nem merek dolgozni, nem merek tanulni, nem merek emberek közé menni. Minden félelmem visszajött. Úgy érzem, nem tudom leküzdeni, sokszor gondoltam arra, hogy én miért élek? 21 éves lány vagyok.

Nagyon gyenge, úgy érzem ebből nincs kiút.Itthon is rámjön a pánik, rettegek egész nap, sírnom kell, betegesen függök a páromtól, úgy érzem van körülöttem egy lánc ami folytogat.

Egyedül nincs célom, nem megyek el sehova. Nem merek kondizni például.

találtunk egy természetgyógyászt, meg mondta Anya(mostmár APukám élettársát nevezem így), hogy csoportos terápiát is keresünk. Rendbe fogok jönni?


2016. aug. 30. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:
9%
Hát mucikám, ha nem tartanának el mások téged, hanem mondjuk magadról kellene gondoskodnod, akkor nem lenne időd ezekre a dolgokra. De még szerencse, hogy találtál olyan balekot, aki eltart. Kérdés, hogy meddig?
2016. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!