Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért idegesednek fel a...

Miért idegesednek fel a férfiak vezetés közben?

Figyelt kérdés

Szabadnapos voltam és elmentem a pasimmal a munkahelyére egyet.A munkája,hogy kb egész nap(6-8-10-12 óra,mikor hogy halad) vezet különböző címekre és sürgősségi leveleket ad le.Megértem,hogy siet mivel nem fix munkaprogram,akkor végez mikor elintézte az összes csomagot és nem igen megy város közt sem 80 alatt,de elég mókás amikor kiakad vezetés közben szinte 5 percenként és a következő aranyköpések hagyják el a száját.

"Nézd meg BMW van alatt és szarozik 30-al előttem,ez nem igaz."

"A friss pilótákat csak hármasig tanítják kapcsolni?"

"Te csak szoríts le az útról jelzés nélkül,hogy kötnének kocsi után"

"Ezt csaj vezeti,nem kapja a váltót"

"Szerencse,hogy te ennyire ráérsz barátom,anyósodnak viszed a gyógyszert?"

"Úgy te csak állj meg az út közepére,hogy a jó Isten folytatna szexuális viszonyt veled!"

"Ez mégis kit fizetett le,hogy közlekedni engedjék?"


A magánéletben nyugodt ember,de vezetés közben folyton kiakad.Nem érti,hogy nem siet mindenki és nincs mindenkinek olyan vezetési tapasztalata,hogy 80-100 al kerülgesse az autókat.


2016. aug. 30. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Mert alacsonyabbrendű, agresszív, idegbajos létformák.
2016. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

1-es, kérdező... ti vagytok az alacsonyabb létformák. Most láttál egy, hangsúlyozom egy rossz példát, és az alapján általánosítasz!


Képzeld én ismerek két olyan nőt, akik... hmm nem rendeltetésszerűen használják a visszapillantó tükröt. Akkor most azt kéne gondolnom, hogy összes nő szorozva kettővel magát nézegeti csak a tükörben vezetés közben?

2016. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek 20-30% teljesen alkalmatlan az autóval való közösségi közlekedésre. Ezek engem is fel szoktak idegesíteni.
2016. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ahogy látom ez egy férfi, nem férfiak.

Tőlem például nem hallanál ilyesmit, pedig én is szoktam vezetni és férfi is vagyok.

2016. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
idegesednek fel? megtaláltad a hozzád hasonló buta férfit :) kopasz is nem?
2016. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetőségem van rá, mindig megnézem ismerkedés közben, hogy a férfi hogyan viselkedik vezetés közben a forgalomban. Rengeteget elárul a személyiségéről.
2016. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, férfiakról nem lehet általánosítani, csak nőkről.
2016. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem a férfiak idegesednek fel, hanem a te párod.

Egyébként én nő vagyok és én is sok mindentől ideges leszek vezetés közben :) Nem vagyok agresszív típus. De tényleg van minden úton minimum egy olyan, aki még nálam is keveri a biztosítékot.

2016. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a férfiak szokták ezt, hanem nők is, ez az egyéntől függ, de nem a nemétől. Lehet kocsiban kiordibálja magát és ezért nyugodt más helyzetben.
2016. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

2-es ne kezd már felhúzni magad ezen.

Igaza van az előttem szólónak.Sokan alkalmatlanok a vezetésre és kiabálnak,azt hiszik hogy ők "húúdekirályvezetők".Aztán lecikiznek mindenkiit.Ha látnak egy pasast,akkor elkezdik anyázni,ha látnak egy csaj,akkor a hülye sztereotípiáikkal jönnek elő.Ezzekkel a fajta emberekkel nem lehet mit csinálni.

2016. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!