Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt még valaki aki meg...

Van itt még valaki aki meg akar változni?

Figyelt kérdés
Rengeteg mindent meg kéne változtatnom az életemben és önmagamban, hogy jobban érezzem magam és boldogabb lehessek. Viszont nagyon egyedül vagyok ebben, nincs még valaki itt aki hasonló dologgal küzd és egyedül érzi magát ebben az önmagával folytatott harcban?

2016. szept. 1. 23:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Red Vixen.... Ilyen névvel és fogalmazási stílussal egészen biztos nem képzett pszichológus vagy hasonló szakterülethez tartozó szakember vagy. A magukat önként életmód tanácsadóvá előléptetett emberektől pedig az isten óvjon mindenkit. Egész életedben erre specializálódtál? Én is szerettem a gyerekkori farsangokat. Írdd inkább azt, hogy xy vagy és szívesen adsz tanácsokat, meg írjanak neked mert örömmel segítesz, de ne próbáld meg magad valami hivatalos szakértőként feltüntetni. Ez a személyesen pedig pénzbe fog kerülni kifejezetten nevetséges.
2016. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!