Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mennyire fontosak a...

Nektek mennyire fontosak a külsőségek? Előfordult már, hogy megvettetek egy igencsak drága terméket, pusztán azért, hogy nagyzoljatok vele?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
semennyire. nincs ájfonom, csak azért mert mindenki azzal nyomja.
2016. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Megtehetném lelkifurdalás nélkül, de nem. Sosem szórtam státuszszimbólumokra a pénzt. Lehet, hogy azért, mert nem érdekel mit gondolnak mások. Tudom, hogy jól csinálom a dolgaimat és kiemelkedő színvonalon élek. De nem érzem szükségét, hogy ezt a világ arcába toljam. Azt meghagyom azoknak, akiknek számít a buta emberek figyelme, pozitív vagy negatívban formában.
2016. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2016. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Igazából Nekem sincs IPhone-om, tökéletesen beérem a Samsung Galaxy Core Prime telefonommal, mindent tud, amire szükség lehet és még megfizethető is. :) Nem vagyok irigy a nagyzolós emberekre, de nem is értek egyet a viselkedésükkel.

2016. szept. 8. 15:52
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ, #2-es válaszoló! Ment a zöld kéz! ;)
2016. szept. 8. 15:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem igazán veszek dolgokat a külsőért.3 éve van meg a mini Samsung Galaxy Ace-m,be is van törve,de kifogástalanul működik és eszem ágában nincs leváltani.Divatos ruhákat igaz szoktam venni,de hát ki ne akarna jól kinézni?És nem is az a lényeg.Ha nekem megtetszik,akkor megveszem.
2016. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én tudatos vásárlónak tartom magam, abból a szempontból, hogy azt veszem meg, amire szükségem van, és előtte alaposan utána járok annak, mit is vásárolok. Jó, ez nyilván nem igaz mondjuk egy ruhánál, de komolyabb dolgoknál, pl műszaki cikkeknél már igen. Engem nem a reklám győz meg, hanem a többi fogyasztó véleménye és tapasztalatai. De azért nem veszek meg egy terméket, mert éppen hájpolják.
2016. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Bármennyire is le fogtok pontozni, de igen. Előfordúlt már hogy pusztán ezért vásároltam ilyen termékeket.

Nekem is tetszik és még "nagyzolni" is tudok vele. Dupla Siker.

De általában nagy befolyással van rám egy termék Ára-Kinézete-Menősége vásárlásnál de ha még nagyon tetszik is akkor mint mondtam dupla Siker.

Meg lehet kövezni.

2016. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem érdekelnek a nagyzolós dolgok. Van jobb dolgom is, valamint nem engedhetem meg magamnak, hogy ilyenekre pazaroljam mind az időm, mind a pénzem - amiből amúgy sincs olyan sok... Ha már veszek valamit, akkor enni és innivaló, pár ruha pár évente és cipő, ha szükséges. Meg persze kell arra, hogy pár helyre utazzak... Ha pl telót veszek, akkor inkább azt nézem, hogy olcsó legyen, de hosszabb távon bírja a használatot és az akksija is jó legyen.


Elnézést... De én a nagyzolós embereket lenézem... Minek kell mások véleményével foglalkozni? Maximum azokéval, akik fontosak... ><

2016. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos számomra a külsőség. 1× 2005-ben kipróbáltam: vettem egy vadiúj telót, mert a régi "nem tetszett". Elmaradt a nagy hurrá érzés, nem lett más az életem tőle.
2016. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!