Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Per pillanat mi hiányzik a...

Per pillanat mi hiányzik a boldogságotokhoz?

Figyelt kérdés
Ne csak pénzt írjatok, az sosem elég.

2016. szept. 13. 19:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális osztályközösség és egy bizonyos lány szerelme.
2016. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Egy normális, korrekt, értelmes, nem stresszelő és nyomasztó, idegbeteg főnök. De az nagyon. Az álom munka már meg van hozzá, de miatta sajnos nem tudom hosszú távra tervezni. :( Akkor boldog lennék.
2016. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Hogy a szüleim és mamám visszafiatalodjon 20 évet,h ne haljanak meg hamar. Hogy halott szeretteimmel beszélgethessek, hogy mi van velük és mi újság odaát és egy nagy őlelés. És szeretnék egy igazi, érzékszervekkel észlelhető bizonyítékot Isten létezésére. De egy rakás semmiből jött kajának vagy pénznek is örülnék. Vagy a pasik, akikbe régen szerelmes voltam hiába, eljöhetnének szerelmet vallani, én meg jól visszautasítanám őket. :-D
2016. szept. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
@22 máshol is lehet ugyan ezt a munkát végezni? Új főnököt váltással lehet szerezni, vagy másik részlegen, vagy előre lépéssel. Meg tudod beszélni a főnököddel, hogy mit vált ki belőled? Tudatában van, hogy a munka addig nincs elvégzve, amíg azzal foglalkozik a dolgozó, hogy felülről cseszegetik? Amennyit azzal kell tölteni, hogy lélek romboló, demotiváló közléseket helyre rakjon a dolgozó, addig biztos nem lesz (jó) munka. És utána is gyengébb minőségű.
2016. szept. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

En azt szeretnem hogy a boldogsagom ne a kulvilagtol,es attol fuggjon hogy mennyi penzem van,hany baratom stb...

Szeretnem en ott belul megteremteni magamnak,mert tudom hogy az eletben akarmim lehet,ha en ott legbelul nem vagyok rendben ugy sem leszek boldog soha...

2016. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
+10 cm a magasságomhoz. Minden bajomat és önbizalomhiányomat megoldaná. :(
2016. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
24-es: Aranyos vagy, igazad van..És igen, attól hogy folyton nyomja beléd a stresszt, gyomorgörcsöt minden miatt, csak rosszabb, mert nem tudsz koncentrálni az apróbb feladatokra sem. Mivel már kellően lent vagyok, jövő héten itt hagyom, ma döntöttem.
2016. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
# 27 Húha, mint az oktatóm a vezetésnél :D Egy élmény volt, mintha valami titkos ügynök kiképzés lett volna, pszichológiai hadviselés...
2016. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Van egy mondás:

"Legyél az, aki téged boldoggá tesz."

És nem pedig

"Legyél azzal, aki boldoggá tesz."


Szóval az hiányzik a boldogságomhoz, hogy aktív legyek és megtaláljam magamban azt, amivel magamat boldoggá tudom tenni.

2016. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Szép emlékeket szeretnék.

Vagy legalább egy kevésbé szomorú múltat. :(

2020. aug. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!