Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Micsoda? Van aki csukott...

Micsoda? Van aki csukott szemmel ténylegesen látja amit elképzel?

Figyelt kérdés
[link]

2016. szept. 18. 01:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Képet látni fejbe ?!?! Ezt ha hiszitek ha nem,én filmeket,sorozatokat szoktam csinálni fejbe és azt hittem ez tök természetes és erre mindenkiképes.
2016. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
51%
A cikkben az van,hogy pont azokból van kevesebb,akik nem látják amit elképzelnek(nem tudnak elképzelni semmit?).Úgyhogy én is inkább azon csodálkozom,hogy van,aki nem látja azt,amit elképzel...tök gáz..azt hittem mindenki látja...xD meg én is van,hogy szinkronhangok hangján gondolkozom véletlenül,vagy direkt az ő hangjukat képzelem el és úgy gondolkodom.meg elég sok embernek a hangjára emlékszem.de ezek alapján lehet van olyan ember is,aki nem képes erre.Furcsa.Eddig ebbe nem igazán gondoltam bele.
2017. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!