Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a mai 13-15...

Mit gondoltok a mai 13-15 éves lányokrol?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 17:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%

Gondolom az előző kérdező is ilyen kislány.

Látszik milyen kulturáltan tudsz válaszolni, ez már meg is mutatta miért kell utálni őket.

2016. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%

#11:


Pasi vagyok ,mint te. Csak nekem elegem van a kib🅰szott általánosításokról. Az általánosítás csakis egy újabb szegénységi bizonyítvány ,amit te most meg is mutattál nekünk.

2016. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Igaza van a 10-esnek miután elolvastam a kérdést rögtön tudtam, hogy itten általánosító h.lyék lesznek, akiket le kell pontozni :D Tisztelet a kivételnek!
2016. szept. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
28%
A kérdésedre válaszolva értelmesek és szépek :)
2016. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
Jaaa és ha még beugat valaki, hogy biztos 15 éves vagyok, akkor elárulom, hogy 27/F :D
2016. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem értettem, hogy mi értelme habzó szájjal utálni egy csapat embert, akik csak annyit követtek el, hogy fiatalabbak nálad, az alapalany pedig általában van úgy huszonplusz éves, és attól érzi magát intellektuális üstökösnek, hogy megmondja, hogy rohad el a világ, mert látott három tizenéves kislányt kisminkelve. Mintha nem lenne teljesen mindegy, mintha lehetne általánosítani, vagy mintha nem lenne pszichoszexuális meg minden egyéb szempontból egyébként is teljesen természetes viselkedés, hogy valaki tizenhárom évesen nagylánynak akarja érezni magát. A "mairól" meg csak annyit, hogy Arany János balladájában, a Tengeri-hántásban Dalos Eszti tizenhárom évesen összefeküdt az első sráccal, aki szépen mosolygott, aztán terhes lett tőle, és megölte magát, Júlia ugyanúgy tizennégy évesen akart meglógni a pasasával. Úgy tűnik, a világ már évszázadok óta rohad elfelé, már ha azt tekintjük a dolog fokmértékének, hogy mit csinálnak tizenhárom éves lányok a szabadidejükben.
2016. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én legszívesebben most lennék 14-15 éves sokkal jobban tetszik a mostani tinédzser korszak, mint ami régen volt. Régen csak unalom volt, hiszen nem voltak ilyen jó dolgok, mint most. :)
2016. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A felnőttek többsége utálja a fiatalokat így vettem észre és nem csak én.
2016. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Unikornis Felhő válasza:
Vannak pics@k meg vannak normálisak.
2016. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én senkit nem ítélek el, engem viszont mindenki elítél....

12/emogirl

2016. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!