Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megvert a barátom, mit tegyek?

Megvert a barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Külföldi pasim van akit nagyon szeretek, kinnt lakok nála, de nagyon rövid pórázon tart, sokat veszekszünk ezmiatt.... Bosszúból megcsaltam, ő pedig eléggé megvert... És azóta többször is előfordult. Ennek ellenére nagyon szeretem, nem akarom elhagyni. Mi lehetne a megoldás?
2016. szept. 18. 20:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ő dolgozik vagy valamiért nincs otthon, szedd össze a cuccodat és költözz haza! Ha ezt most nem teszed meg, még többször megver, bezár a lakásba, nem lesz szabadságod. Most hagyd ott! Szeretni fogsz mást, olyat, aki nem bánt! :)


HAGYD OTT MOST AZONNAL!!!

2016. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás:

1. látleletet vetetsz, és megteszed a feljelentést,

2. már réges rég ott kellett volna hagynod.

Persze, tudom, most jön a szokásos "de nagyon szeretem", meg "amúgy ha épp nem ordibál velem, meg nem ver ripityára, akkor nagyon szeret", és hasonlók.

Most őszintén: te erre vágysz?

Mondjuk te is elég aljas vagy, de akkor sem a fizikai erőszak a megoldás.

2016. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Megérdemlitek egymást,gratulálok

Egyik egy r.ibanc,a másik meg mint egy strici

2016. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezek után még kérdés, hogy mit tegyél, akkor elég komoly bajok vannak "odafent".

Áradozhatsz, hogy hogy szereted, meg hogy ilyen pasit még egyet sosem találnál (ami lehet is, olyat, aki véresre ver, lehet, hogy nem fogsz találni... csak olyat, aki tisztel és megbecsül).

De gondolkozz már egy kicsit! Ez kapcsolat? Eleve nulla bizalom. Az, hogy ő nem a társának tekint, hanem a tulajdonának, az minden, csak nem kapcsolat.

Aztán az, hogy megcsalod.

Aztán az, hogy úgy megver, ami jobb helyeken minimum felfüggesztettet ér.

Tényleg szerinted ilyen egy kapcsolat?

De ha neked ez kell, akkor folytasd. Csak arra kérlek, gyereket ne szülj! Mert az, hogy te önként vagy egy szadista barom mellett, az a te egyéni ostoba döntésed. De az, hogy egy ártatlan gyereket is kitegyél ennek?

Meg aztán ne csodálkozz, ha majd előbb-utóbb sokkal komolyabb bajod lesz. Egy-két törött borda, amire majd azt kell mondanod, hogy leestél a lépcsőn, vagy egy törött orr, rosszabb esetben pár kitört fog, egy kiütött szem... jó ez neked?

2016. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
Azonnal gyere haza. Pont.
2016. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%

#3 as jól leírta.

Amúgy meg kamu.

2016. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
49%
Ez a k vak sorsa.
2016. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Zsák a foltját... Ez így tökéletes, ne tegyél semmit. Ez tényleg szerelem. :D
2016. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%
Ezen most hatalmasat kaccantottam. Az exem is ilyen volt... megérdemlitek egymást.
2016. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Maradj vele. Más nem érdemelné meg az ilyen érett bosszúkat.
2016. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!