Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már többször megvert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már többször megvert, mert féltékenykedtem és kiabáltam vele, de nem tudom ott hagyni, mert lehet hogy jogosan tette. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 15:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
megérdemled őt.
2015. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%
Olyan nem létezik, hogy jogosan vert meg a barátod. Ez első pofon az ő hibája, a második már a tiéd, mert hagytad. Hagyd ott a p_csába, ha nem akarsz egy hulladék életet.
2015. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
39%

hát remélem hogy kamu kérdés

de ha nem akkor meg csak azt mondom hogy nincs olyan ok ami miatt meg lehetne verni egy lányt (kivéve ha a lányod és nevelő célzattal) szóval nem nem tehette jogosan

F

2015. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%
Férfi nem üthet meg nőt. Ha megteszi, akkor nem férfi, hanem egy rohadt kis pondró. Hagyd ott, az ilyen ember azt sem érdemli, hogy egy nő ránézzen.
2015. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés sajnos. De mindig azt érzem hogy én tehetek róla. Hogy kiprovokáltam. Azt mondta elôttem nem ütött meg senkit, pedig 40 éves.
2015. jan. 31. 15:11
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Én a lehető első alkalommal kidobtam volna. Legalább ennyit megtettem volna, nehogy már.
2015. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Empatikus vagyok, de nem tudlak sajnálni. Ha neked ez a jó, akkor megérdemled őt. Szerintem önbecsüléseddel van baj. Biztosan találnál normális párt.
2015. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
14%
hát ha 40év alatt csak téged ütött meg életében,akkor még rád fér párszor,csak jót tesz a világnak.
2015. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
úgy értem azért érdemled meg, mert ha nem érzed a probléma súlyát,akkor bizony itt gondok vannak. A féltékenykedés,kiabálás nem bűn, de az,hogy szerinted megérdemled... Nem érdemled meg hogy ezt tegye veled, de ha ezek után is vele akarsz maradni,akkor tényleg megérdemled. De szerintem szakíts vele,mert aki megüt egy nőt,az nem férfi
2015. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
24%

Szép pár vagytok nem mondom. Te csinálod a hisztit ő meg megver érte. "gyönyörű"

1. Nem féltékenykedünk és hisztizünk

2. Nem verekszünk!


Mondhatni zsák a foltját...

Ideje lenne szakítanotok. Mellesleg a nőverés szokássá válik! Ha még igaz is lenne, hogy nem ütött meg még nőt, most már majd fog.


Bár a helyében a második műsorod után kiraktam volna a szűrödet és se hiszti se nőverés.

2015. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!