Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom megvert. Jelentsem fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megvert. Jelentsem fel?

Figyelt kérdés
Hatalmas hibat kovettem el,megcsaltam a baratomat.Mikor megtudta olyan oklost kaptam,hogy szo szerint omlot a ver a szambol...Tudom megerdemeltem.Anyukam azt akarja hogy jelentsem fel.szerintetek is,vagy csak szimplan szakitsak vele?
2014. nov. 8. 20:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%
Békeszopást javaslok
2014. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
Jogos feldühödés volt, megértem, de akkor is rossz húzás. Megteheted, hogy feljelented, én azt bánom, hogy az exem én se jelentettem fel akkor. L
2014. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
67%
Mindketten hibáztatok. A törvény sajnos csak az egyiket bünteti. Szerintem nem korrekt feljelenteni, épp elég neki, hogy a megcsalás tényét el kell viselnie.
2014. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
51%
Örülj, hogy ennyivel megúsztad, én agyonvertelek volna, aztán azt is, akivel megcsaltál. Szakíts vele és kész. Sőt, ha van egy kis esze, előbb szakít ő veled. Sőt, ahogy elnézem azzal a szájbavágással kb kimondta, hogy szakított veled. Jól tette.
2014. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
a kérdés az, hogy te mit akarsz csinálni.
2014. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
96%
hiába jelented fel nem fognak vele semmit csinálni
2014. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
59%
azok utan amit tettel vele meg te akarod feljelenteni? Nem basztad mar elegge szet a lelki alapotat? Pff rib....
2014. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
79%
Ha hirtelen felindulásból tette és te tényleg úgy érzed, hogy jogos volt, akkor nyilván ne. Korábban nem tett ilyet?
2014. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
47%

Én sose bírnék egy lányt megütni, bár a forró vérmérséklet se jellemző rám... de így, hogy nincs barátnőm, nem is tudna ez előfordulni :D


Jelentsd fel és ne legyél már ilyen birka, hogy ezt mondod "megérdemeltem", istenem milyen emberek vannak :D

2014. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
57%

Én férfi vagyok és azt mondom, feljelentheted. nem attól lesz férfi a barátod, hogy egyenes utat enged az indulatainak. Nem férfi, hanem gyerek. Nekem is van gondom több emberrel, ennyivel összeverhetnék mindenkit. Másfelől, talán az ő hibája is, hogy megcsaltad. Remélem, egyedül marad a most már talán egy barátod vagy 10 évre és megtanulja, mit jelent férfinak lenni.

Szóval igen, jelentsd fel! Remélem, fogad nem sérült meg.

2014. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!