Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szereti sok csaj mutogat...

Miért szereti sok csaj mutogatni, kitenni a melleit?

Figyelt kérdés
Mi az oka annak, hogy sok C-s mellű csaj az utcán is úgy járkál, hogy kiteszi a melleit, ha meglátják a férfiak, egyből észreveszik őket
2016. szept. 19. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Mert élvezik, hogy bámulják őket, szeretik a figyelmet, növelik az amúgy sem kicsi egójukat. Néhányan úgy kirakják, hogy inkább primitív és utcalányos, mint szexi.
2016. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Mert figyelmet akarnak.

És ha nem tudják mással sok ember figyelmét magukra irányítani, akkor jön a kipakolok mindent trend.

Tetszik nekik az, hogy sok kanos féleszű a nyálát csorgatja egy nála 15-20-30 évvel fiatalabb lányra, és kommentelnek, lájkolnak, privátban írkálnak nekik, hogy milyen szexik, milyen csinosak.

Aztán meg lehet menőzni a haveroknak, hogy éppen hány balfácán írt rájuk.

Szegényeknek nem jut más öröm az életben, minthogy kiéhezett emberek recskázzanak a képeire.

Mondjuk ezek a lányok nem is nagyon jók másra, csak egy menetnek és annyi.

Mással nem is tudnának kitűnni a többiek közül.

2016. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nagy a mellem, DD/E, nem teszem ki, bár nem tudom, szerintem az illető kanosságától függ, hogy ez mit jelent. Nem takarom, trikó szabású pólókat hordok.


De egy ilyen méret már garbóval is közönséges. Tudom, mert nehéz így öltözködni. És hiszed vagy nem, qrvára be tud izzadni.


Az első a méret miatt közönségesebbnek hat, mint a második. Direkt egyszínűt, hasonlót kivágást kerestem hasonló szögből.


[link]


[link]

2016. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Hát hasonlóan az előttem válaszolóhoz, nekem is nagy a mellem (G kosár és mielőtt kapnám a vádakat, természetesek!), és hozzá nagyon vékony vagyok (az összes bordám látszódik). Elvi okokból (pl. egy nő becsülje magát már annyira, h nem rakja ki mindenét az utca népének!!!) és párom kérésére nem hordok kivágott ruhákat, de a különbség annyira szembeötlő, h még így is megbámulnak, és nem csak a férfiak. De nem tudok mit tenni ellene, kés alá meg nem fekszek.


De én úgy vagyok vele, h az a nő teszi ki a melleit, aki úgy gondolja, h más nem hiszi el, h van neki.

2016. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!