Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érzéketlen vagyok?

Érzéketlen vagyok?

Figyelt kérdés
Meghalt a kutyám. Annyira de annyira szerettem. Jóban rosszban mellettem volt, engedelmeskedett nekem és ő volt az egyetlen aki szavak nélkül is megértett. nagyon hiányzik. 3 napja pusztult el, és mindig csak rá gondolok. nagyon hiányzik. Amit meg nem értek, hogy miért nem sirok. Ilyenkor teljesen alap dolog hogy az ember sír de én nem tudok. Nem azért mert nem szerettem, ő volt szinte a legkedvesebb nekem, de én nem értem. A szüleim azt hiszik hogy nem rázott meg a dolog. Pedig nagyon. Lehet hogy igy dolgozom fel? Rágondolok hogy annyi mindent tehettünk még volna de nem sirok. Ennyire érzéketlen lennék?

2016. szept. 29. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd fogsz.
2016. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy érzéketlen, mivel érzelmileg befolyásol a dolog, ahogy írtad rossz kedvű vagy. Egyszerűen csak máshogy dolgozod fel a dolgokat, nem mindekivel ugyanúgy történik. Nincs ezzel semmi baj.
2016. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy érzéketlen de nem szeretted annyira mint ahogyan te gondolod
2016. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!