Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha elhagyod a pénztárcádat és...

Ha elhagyod a pénztárcádat és a megtaláló visszaadja de a benne lévő pénz nélkül, akkor nekiállsz pattogni, vagy elfogadod a veszteséget?

Figyelt kérdés

Ha azt mondja, hogy megtalálta valahol szétdobálva és már nem volt benne a pénz, akkor hiszel neki?


Én is találtam egy pénztárcát, vagyis láttam, hogy kiesik a zsebéből a buszon egy fiunak, felvettem, megnéztem mennyire értékes, de sajnos nem volt az, igy felvettem a kapcsolatot vele és visszaadtam...


A gyerek meg nem volt valami jo üzleti érzékü, mert simán adott 5 ezret amiért visszaadtam neki.


2016. okt. 1. 22:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"En visszaadom a talalt cuccokat ha latom pl hogy a pneztarca az iratok alapjan egy normalis embere....


Ha valami vadember lenne a fenylepes iratokon akkor meggondolnam."


És egy igazolványkép alapján te eldöntöd, hogy ki a normális, vagy a vadember? Mégis milyen alapon ítélkezel?

Ezt most komolyan gondolod, hogy ha fénykép alapján valaki szimpatikus, akkor miután kiraboltad, visszakaphatja az iratait, ha meg nem akkor még ennyit se érdemel? Tényleg szégyelld el magad...


Egyébként nem kell találkoznod a "vademberrel" egy pofán vágást kockáztatva, fogod magad és szépen föladod postán az iratokat a lakcímkártyán lévő címre, vagy odamész és bedobod a postaládába. Ennyi költséget a lopott pénzből simán bevállalhatsz.

2016. okt. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!