Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljes életet élsz?

Teljes életet élsz?

Figyelt kérdés
Boldog vagy? Van értelme az életednek? Van kiért, miért dolgoznod? Jársz moziba, színházba, sporteseményekre, nyaralni, telelni?

2016. okt. 3. 11:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1, Nem mert van egy alapbetegségem, ami miatt nem lehetek töki;

2, Ingadozó, de ha átlagot vonok, akkor nem;

3, Nincs értelme az életem

4, Csak magamért dolgozom, azért, hogy fenntartsam magamat;

5, Nem jellemző, elvétve néha.

2016. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Boldog vagy? Boldog

Van értelme az életednek? Van bárkiének is? Semmit se számít az univerzumnak, porszemnél is kisebb az egész naprendszerünk

Van kiért, miért dolgoznod? Magamért, tanulok, megvagyok, jó

Jársz moziba, színházba, sporteseményekre, nyaralni, telelni? Igen, nem, igen, igen, jó lenne

2016. okt. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Boldog vagyok általában. Mondjuk most pont egy elcseszett évet viszek, ellébecolok egy közepesen rossz munkahelyen, de jövőre továbbtanulok. Biztos sokkal nehezebb lesz munka mellett még tanulni is, de akkor legalább lesz valami motivációm.

Nem hinném, hogy bármilyen életnek különösen dok értelme lenne. Van és kész. Nekem is az a fő célom, hogy boldog legyek, mint mindenki másnak.

Van, a barátommal élek, van sok jó barátom, családommal is jó a viszony.

Moziba néha, de nem vagyok egy nagy filmes. Színházat nem szeretem. A sporteseményeket sem, de a barátom sprotol, az ő meccseire néha sajnos muszáj elmennem, pedig nem érdekel, és unom. Nekem egy jó sörözés sokkal szórakoztatóbb, és nem feltétlen az alkohol miatt, hanem mert olyankor tudok beszélgetni is a barátaimmal, amit moziban színházban nem lehet.

Valahova mindig megyek nyáron, ha más nem pár napra a Balatonhoz, vagy a Velencei tóhoz. Külföldön 2 éve voltam utoljára. Nem hiányzik különösebben, persze jó világot látni, és biztos fogok is még menni, de nekem inkább az számít, hogy kikkel, mint hogy hol. A társaságnak köszönhetően életem eddigi legjobb nyaralásai a Balatonnal és a Velencei tónál voltak, pedig voltam már pár országban.

Összességében szerintem teljes életet élek. Az, hogy azt tanuljam, és kősőbb majd azt is csinálhassam, amit szeretek, mondjuk még nincs meg, de rajta vagyok.

2016. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

1. Próbálok egy optimistább életszemléletet kialakítani, ezzel együtt jár az, hogy egyre többször van jó kedvem :)

2. Én úgy érzem megtaláltam a mozgatórugót az életemben.

3. A páromért, a kutyusunkért, egy szebb világért, szóval azt hiszem van kiért :)

4. Moziba, könyvtárba és előadásokra szoktam járni.

2016. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem nem nem nem és nem. Végtelenül boldogtalan vagyok és utálok élni.
2018. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!