Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg akarom jobban ismerni...

Meg akarom jobban ismerni magam, ajánlanátok olyan könyvet, ami jó és hasznos volna? Vagy bármi egyebet?

Figyelt kérdés

Elérkeztem oda,h jobban megakarom magam ismerni,hogy majd az életemben jobban tudjak magammal azonosulni,és kiegyensúlyozottabb,magabiztosabb és boldogabb legyek,így önismerettel kapcsolatos könyveket szeretnék olvasni,Tudom google a barátom,de azért ide írok,hátha van aki tud olyasmit javasolni,amit már olvasott és hasznos volt a számára.

Köszönöm a válaszaitokat:)



2016. okt. 3. 19:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
19/N
2016. okt. 3. 19:34
 2/13 anonim ***** válasza:

ez egy komoly segítség önismerethez - könyvtárból is kiveheted

[link]

2016. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

könyvet ehhez?

ha meg akarod ismerni magad,akkor olyan cselekvésbe helyzetbe kell kerülnöd ami szélsőségesen kívül esik a komfortzónádon.

ilyesmire nagyon jó lehet mondjuk a küzdősport edzés,ahol állóképességileg kapsz egy olyan fajta terhelést ami minden test és lelki erődet igénybe fogja venni.

és persze bunyóznod is kell,szembe kell szállnod valakivel,meg kell ütnöd és ő is meg fog ütni téged.


ami te itt megfogalmaztál az inkább az,hogy magadat akarod olvasni,visszaigazolni,egyfajta mentális maszturbálást akarsz végezni.

az ilyesmi nem vezet semmiféle önismerethez.

2016. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem,hamarosan bokszolni fogok járni,de kicsit tartok tőle,nem azért,mert megütnek,hanem,h félek majd megütni a másikat,hogyan fog reagálni vagy én.Ezeken kívül mit tanácsolsz,ha esetleg tudsz ?
2016. okt. 3. 20:32
 5/13 anonim ***** válasza:
(az #1 könyve nem ilyen "visszaigazolós", ajánlom)
2016. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

a félelem olyan mint a rossz idő.

nem kell számításba venni.

ha el akarok menni valahová,de szakad eső engem ez cseppet sem izgat,akkor is azt csinálok amit akarok.

amúgy ha belevert a fejedbe párat az edzőtársad és felébredt benned a harag a sértetség,akkor nem fog gondot okozni az,hogy te is beverj neki.

2016. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
simán keress rá motivációs blogokra, főleg angolokra, azok jobbak.
2016. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Lázad is van, hatos?
2016. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Motivációs videókat néztem már,de blogokat eddig nem,de köszönöm.

Talán egyik legnagyobb hibám,hogy félek,nem mindentől,pont olyan dolgokban mint leugrani egy szikláról,h adrenalint kapjak az megy,(ez csak példa).Viszont olyan dolgok,hogy megmondjam a szüleimnek is például,hogy egy akarom végre kezdeni az életem,vagy konfliktusba keveredni ilyenek már nehezen mennek.

2016. okt. 3. 21:00
 10/13 anonim ***** válasza:
A legjobb erre, ha sok időt töltesz egyedül!
2016. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!