Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg akarom jobban ismerni...

Meg akarom jobban ismerni magam, ajánlanátok olyan könyvet, ami jó és hasznos volna? Vagy bármi egyebet?

Figyelt kérdés

Elérkeztem oda,h jobban megakarom magam ismerni,hogy majd az életemben jobban tudjak magammal azonosulni,és kiegyensúlyozottabb,magabiztosabb és boldogabb legyek,így önismerettel kapcsolatos könyveket szeretnék olvasni,Tudom google a barátom,de azért ide írok,hátha van aki tud olyasmit javasolni,amit már olvasott és hasznos volt a számára.

Köszönöm a válaszaitokat:)



2016. okt. 3. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Fhúúú... önismereti könyvekből dunát lehetne rekeszteni :D


Ha nem akarsz költeni rá, akkor torrentet (enkór) mindenképp! Ajánlom.


Amik nekem segítettek könyvek.

A szavak ablakok vagy falak (helyes belső kommunikáció kialakításához, de alapból személyközihez lett kifejlesztve, szóval ahhoz is jó)

Első benyomás (hogyan tégy jó benyomást úgy, hogy közben önmagadat adod)

Bármely testbeszédes könyv

Társfüggőségről szóló (sok dologra ráébreszt, de én túlzásnak tartom, érdemes csak átfutni, és picit elmélkedni a szükségletek-viselkedésminák-érzelmekről :) )

És ja.. szükségletek-érzelmek világa a legfontosabb az önismeret szempontjából, bármi ami ráébreazt valamire, az jó

2016. okt. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm 11-es,majd mindenképp utána nézek ezeknek:)Ha nem indiszkrét,neked sikerült "tanulnod" ezekből?:)
2016. okt. 4. 00:09
 13/13 anonim ***** válasza:
Irj ram es mondok texhnikakat h higyan gondolkozz.
2016. okt. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!