Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire szenvednél egy ilyen...

Mennyire szenvednél egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Filozófia dolgozathoz.


Ha senki nem létezik, csak te, egy helyben vagy egy végtelen fekete anyag nélküli térben, semerre sincs dimenzió, anyag, a világ csak te magad vagy mint ember, és egyhelyben sodródsz, mozogsz, de semerre sincs semmi, csak a végtelen feketeség. Semmi zaj, semmi érzés a külvilág semmilyen ingert sem küld. Örök időkön át ott tengődsz.


Mennyire szenvednél? Mit éreznél? Mit tennél?


2016. aug. 24. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Elharapnam a nyelvem, hogy elverezzek.
2016. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan rossz lenne?
2016. aug. 24. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Semennyire. Hiszen leírtad, hogy semmilyen hatás és érzés nincs jelen.


"Mit tennél?"

Azt írtad, hogy nincs semmi. Ismétlem, nincsenek hatások, érzékek és csak úgy tengek a nagy semmiben. Szerinted mit tehetnék? Semmit. Ott tengődnék örök időkig.


(És azon tűnődnék, hogy amíg én itt tengődök örök időkig, addig vajon Molnár Krisztián behány-e valamikor bebaszós live közben:D)

2016. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Legtöbbször igen. :D
2016. aug. 24. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát azt hiszem, leginkább a szomjúságtól, és az éhségtől szenvednék :( De, ha úgy értetted, hogy nekem sincs testem, és szállok mint egy libafing a levegőben, akkor azzal nincs baj. :D Már rég akartam lebegni, szóval élvezném, legfőképpen gondolkoznék mindenen. De jaj. Eleve nem voltak emberek, odaszülettem, vagy eltűntek hirtelen, és csak én maradtam?
2016. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!