Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom mihez kezdjek,...

Nem tudom mihez kezdjek, elfáradtam?

Figyelt kérdés
elfáradtam már hogy mosolyogjak mindenkinek és érdeklődjek mindenki iránt, én miért nem érdemlem meg hogy érdeklődjenek felőlem...nem tudom mihez kezdjek mindent megpróbáltam már változtam magamon,a stílusomon is elkezdtem ugyan ugy viselkedni mint mindenki más...de nem használ semmit, semmihez sincs már olyan nagyon kedvem. Nem tudom miért...többnyire(csak ritkán szoktak viccelődni) jól viselkednek velem segítenek ha kell Nem tudom mégis miért vagyok ilyen...nem hiszem hogy fontos vagyok valakinek is a családomat kivéve meg 1 embert de neki is elege van néha belőlem ha nagyképü vagyok és mindenhez hozzá szólok az a baj...ha nem akkor meg az a baj,mit csináljak akkor? mindent megpróbáltam mindenen változtattam amin tudtam de úgy látszik nem volt elég 17/f
2016. okt. 15. 17:55
 1/2 anonim válasza:

Lehet, hogy az a baj, hogy nagyon próbálkozol, hogy megfelelj és abba fáradtál bele én is szoktam így érezni korral jár majd elmúlik :D

17/L

2016. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hozzá lehet úgy szólni a dolgokhoz,hogy ne legyél nagyképű! Amúgy pedig szerintem ez a probléma,hogy (még ha nem is vagy az) úgy nyilvánulsz meg,ami nagyképűséget eredményez. Építő jelleggel szólj a dolgokhoz,ne kioktatón,és akkor jó lesz minden! :)
2016. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!