Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha oszt társam...

Mit csináljak ha oszt társam bunkozik és idegesitt meg kiközösítenek?

Figyelt kérdés
Valamikor jól elbeszélünk máskor meg napokig bunkó, amikor oszt társaim viccelödnek azon nevet ha én mondol vmit akkor meg: jólvan ádika hülye vagy fordulj elöre. Ma is leülök mellé h ne üljek egyedül mondja: mit ülsz ide? Másik oszt társammal mondom akkor cseréljünk helyet a másik (aki ilyen vagány gyerek számára én béna) mondja: a-a ide nem ülsz. Bocsi h hosszú de tudtok adni tanácsot? Köszönöm
2016. okt. 20. 16:04
 1/1 Toxic4 válasza:
ha a barátom bunkozik volt olyan hogy kidobosnál rosszat dobtam nem mi nyertünk aztán mondott egy bunkó szöveget aztán beszélt hozzám (mennyi az idő) erre azt válaszoltam még elcseszem kétnap allatt normális volt egy kicsit csesztetni kell aztán megérté mi a dörgés vagy négy szemközt beszélj vele akkor amikor nem bunkó és kérdezd meg mi volt a baja elő fordul egyszer szakitott valakivel aztán bunkó volt remélem segitettem :D
2016. okt. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!