Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon alacsony vagyok, mit...

Nagyon alacsony vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, és 153 cm magas...

Kb 9 évesen normális magasságú voltam,pont mint a velem egykorúak, aztán 11-12 éves koromig nőttem, azóta nem..

Az osztálytársaim kb 160-170cmek, én mellettük meg mint egy törpe :/ emiatt soha nem mentem táborokba sem, és arról meg fogalmam sincs hogy valaha hogy fogok barátnőt szerezni magamnak..



2016. okt. 22. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
emiatt ne aggódj...én is ilyen alacsony voltam ennyi idősen...sőt most sem vagyok valami "nagy" ember. De nem hiszem, hogy gondot okoz majd a későbbiekben...főleg nem a lányoknál hiszen nem egy alacsony ismerősömnek van szép csaja. Max kosarazni ne akarj...nekem se jött be :D
2016. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Fogadd el. Amugy meg pont most jon a kamaszkorod, amikor hajlamosak az emberek egy ev alatt akar 10+ centit is noni, foleg a fiuk. Anyukad, apukad is alacsony? Korulbelul a kettejuk atlagmagassagara szamithatsz.
2016. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Az első válaszolóra ne hallgass! Gondolom nem arra vágysz egy anonim oldalon, hogy álszent módon nyugtatgassák a lelkedet és később óriásit csalódj. Szóval a te érdekedben én inkább őszinte leszek veled (hidd el így jobb) és elárulom, hogy 173, de inkább 175 alatt vajmi kevés esélyed lesz egy stabil párkapcsolatra. Legalábbis más téren nagyon jónak kell lenned (elsődlegesen egzisztencia/karrier másodsorban pedig arc és stílus), hogy ne érjenek kudarcok. Hidd el, nem akarok rémhíreket terjeszteni, csupán azt írom amit tapasztalok. Mégpedig azt, hogy az alacsony (<175) ismerőseim közül is annak van jelenleg stabil párkapcsolata, aki anyagilag stabil lábakon áll (elsősorban a kompenzálós informatikus/programozó/mérnök ismerőseimnek) illetve annak aki hajlandó volt összejönni egy nagyon igénytelen és begyepesedett nővel (első terv volt náluk a 2-3 gyerek és falun építkezés hitelből, szóval tudod melyik fajtára gondolok), persze nem lenézve őket, de ez az igazság. Gondolom utóbbira te nem vágysz. De mielőtt tovább szaporítom a szót, megnyugtatlak, hogy ne aggódj. Persze jó lenne tudni a szüleid magasságát, de ha 170 felett vannak, akkor jó eséllyel te is az a modern kori csodagénekkel rendelkező kamasz vagy, aki egy nyár alatt képes 15-20 centit nőni (ami egyben rengetek problémát is okozhat, de azokat lehet és kell is kezelni), szóval még az is lehet, hogy 180 fölött leszel. Persze azt hangsúlyoznom sem kell, hogy mi a legfontosabb: sport, tápanyag dús egészséges étkezés és sok pihenés. Ha legalább az egyiket elmulasztod, akkor már bukik is az egész növekedésről szőtt álmod, főleg, ha genetikailag tényleg nem vagy magasra predesztinálva. Csak a fentiek szigorú betartásával érheted el a várható maximális magasságodat. Nekem sikerült mindhármat elcseszni serdülőkoromban, nem is lettem csak 170.
2016. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!