Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted arányosan a rossz,...

Szerinted arányosan a rossz, vagy a jó emberek vannak többségben?

Figyelt kérdés

Én fiatalabb koromban (10-15 éve) mindig azt gondoltam, hogy a jó emberek sokkal többen vannak, most viszont már azt gondolom, hogy sokkal kevesebben vannak.


Ti hogy gondoljátok?


2016. okt. 23. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
A rosszak, teljesen egyértelmű.
2016. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
A rosszak sokkal többen vannak.
2016. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Munkámból kifolyólag napi szinten sok új embert ismerek meg.

Nagyjából az emberek 90%-a nem gonosz, csak simán nics meg a közös hang, de van egy 5% akivel egész jól kijövök, és szintén ennyi, akik szerintem határozottan károsak az emberiségre.

2016. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem rengeteg a boldogtalan, megkeseredett ember, akik nem feltétlenül rosszak, csak a saját nyomorukat kivetítik másokra is, nem kedvesek, mert nincs hozzá erejük.
2016. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Rossz embereknek áll a világ sajnos. :( Olyanokból akik nem fogadják el a másikat úgy ahogy van, bántják folyton, csoportosan kiröhögik, és az életét teszik tönkre, sajnos a mérleg feléjük nehezedik. :/
2016. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a jók vannak többen. A híradóban viszont nagyrészt rossz dolgokat lehet látni, tehát ha valaki nem tesz óriási jót, "csak" szereti a családját és a barátait, azzal nem szerez hírnevet. Így amit látsz, abban a rossz van többségben.
2016. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#Előző vagyok; viszont sajnos olyan is van, hogy azt hiszed, hogy ismered azt az embert és megbízhatsz benne, de átver.
2016. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4/6 Sajnos ezzel vitatkoznék, vannak olyan osztálytársaim akik folyton megkeserítik/keserítették az életemet vigyorogva, és ez nem megkeseredettség, mert egy megkeseredett ember együtt érez a másikkal, ez a gonoszság belülről fakad, bár senki se rossznak születik, hanem csak azzá válik, de a választás még mindig előtte áll hogy milyen legyen a másikkal.
2016. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7/9-esnek is ezt üzenem.
2016. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Olyan hogy jó ember meg rossz ember csak az amcsi filmekben van, a valóság nem ilyen.

Olyan van hogy valakik nem tudják megértetni magukat a másikkal, nincs meg az összhang, vita van, nem megy a konfliktuskezelés.

Ja, mielőtt elfelejtem, hasonló baromságot tanítanak a szcientológusok (dianetika polkorrektül): az emberek 80%-a gonosz, aki ártani akar a többinek (nyilván a 20% jónak, aki Te is vagy), ha meg akarod védeni magad a gonoszoktól, pengesd ki a pénzt a dianetika tanfolyamokra. Ha esetleg tőlük hallotad ezt, hagyd ott gyorsan.

2016. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!